Jakie są beżowe flagi w twoim związku? Nowy trend na TikToku
Społeczność TikToka dzieli się beżowymi flagami swoich ukochanych. Niektóre są naprawdę zaskakujące.
Jesteśmy już w miarę oswojeni z terminologią zielonych i czerwonych flag w relacjach. Zielone flagi to te cechy i zachowania potencjalnego partnera, które są atrakcyjne i pozwalają zakładać, że stworzymy z nim udany związek. Czerwone to te, które powinny być dla nas sygnałem ostrzegawczym, że relacja może być problematyczna.
Podobne
- Kim są "slavic dolls"? Śmiertelnie niebezpieczny trend na TikToku
- Corecore to trend na TikToku. Wszystkich ogarnia melancholia
- #Eurosummer na TikToku. Narzekają na wakacje w Europie
- "Rawdogging" podczas lotu. Nowy trend podróżniczy na TikToku
- Nastolatki z USA szukają końca pandemii na TikToku, bo ich rodzice są antyszczepami
Czerwoną flagą może być na przykład fakt, że nasz partner czy partnerka mówią jednoznacznie źle o wszystkich swoich byłych. Może nas to skłaniać do podejrzeń, że jeśli nasza relacja z tą osoba się zakończy, to trafimy na tę smutną listę jako kolejna "wariatka" lub jeszcze jeden "narcyz".
Za zieloną flagę można przyjąć to, że nasz wybranek i wybranka są uprzejmi dla wszystkich obcych ludzi, zwłaszcza tych, dla których "nie muszą". Na przykład dla pracowników sklepów czy restauracji. Daje nam to podstawy podejrzewać, że mamy do czynienia z autentycznie miłym człowiekiem.
Czym są "beżowe flagi" według TikToka?
O co chodzi z beżowymi flagami, które od kliku tygodni powiewają na TikToku z każdej strony? W ten sposób tiktokerzy i tiktokerki opisują "nieszkodliwe dziwactwa" swoich partnerów. Cechy i zachowania, które początkowo mogą wywoływać zdziwienie, ale nie mają wpływu na jakość relacji.
Rozpiętość tematyczna beżowych flag jest naprawdę duża, od nieznajomości powszechnie znanych zagadnień, po specyficzny sposób komunikacji. Często beżowe flagi opisywane przez postujących są na tyle urocze, że wywołują falę protestów w komentarzach i apele o uznanie ich za zielone.
Jest też "trend w tym trendzie". Zdarza się, że opisując nietypowe zachowania swoich ukochanych, tiktokerki i tiktokerzy spotykają się w komentarzach z uwagami, iż mogą one świadczyć o neuroatypowości partnera. Z jednej strony to dobrze, że rośnie społeczna świadomość wokół zagadnień związanych ze spektrum autyzmu czy ADHD, ale warto też pamiętać, że miejscem ich diagnozowania powinny być gabinety specjalistów, nie TikTok.
Popularne
- Viral Kebab już otwarty. Co wiadomo o nowym biznesie Ekipy?
- Czy 100 ludzi pokona goryla? Absurdalne pytanie rozpala internet
- Ile lat więzienia czeka Brainroty z TikToka? Bombardiro Crocodilo pocierpi najdłużej
- Niezobowiązująca praca po maturze. Czym jest GIG economy i freelancing?
- Julia Wieniawa chce zagrać Łęcką. Producent filmu zrujnował jej marzenie
- Czym jest Labubu? Wszystko, co musisz wiedzieć o maskotkach
- Co robić w maju w mieście? TOP 3 koncerty, na które warto się wybrać
- Bagi testuje okulary do ściągania. "Normalnie mi się wyświetla tekst"
- OG Kamka zaczepiła publicznie Fagatę. Szybko dostała odpowiedź