Jaden Smith

Jaden Smith wolał rozmowy o polityce i ekonomii zamiast być dzieckiem XD

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.04.2022 13:00

Musimy nieco pośmieszkować z syna Willa Smitha. W internecie krąży fragment wywiadu, na którym Jaden opowiada, jakim to był niesamowicie dojrzałym i świadomym dzieckiem.

Rodzina Smithów wykazuje naturalny talent do generowania sensacji. Dopiero co umilkło echo potężnego liścia, którego Will Smith sprzedał Chrisowi Rockowi na gali Oscarów, a już kolejny przedstawiciel celebryckiej rodziny trafia do medialnych nagłówków. Mowa o 23-letnim Jadenie, z którego śmieszkują zagraniczne media. Konkretnie z wywiadu, jakiego udzielił kilka lat temu.

Nie wiadomo dlaczego dopiero teraz wywiad z Jadenem z 2018 roku robi furorę w sieci. 19-letni wówczas syn laureata Oscara opowiedział na antenie radia Big Boy o tym, jak się czuł, kiedy dorastał w rodzinie pełnej gwiazd.Jestem szczęśliwy, że większą część dzieciństwa spędziłem z dorosłymi, a nie wśród swoich rówieśników, bo znacznie więcej uczyłem się od dorosłych, niż od dzieci - stwierdził Jaden.

Jesteście za głupi, aby rozmawiać z Jadenem Smithem

W trakcie rozmowy Jaden chciał pokazać, jak bardzo irytowały go dzieci, które zachowywały się jak dzieci. Chłopak zmienił głos, udając młodszego: - Spójrz na mój telefon! Selfie! - powiedział Jaden, co miało oznaczać, że tak z reguły zachowują się młode osoby. Syn laureata Oscara był zbyt dojrzały, aby robić to, co jego rówieśnicy. Jaden ocenił, że ludzie w jego wieku są głupi i zajmują się banalnymi sprawami.

- Wtedy ja myślałem "Ziomek, o mój Boże. Czy możemy pogadać o polityce i ekonomii? Czy możemy porozmawiać o stanie środowiska? O czymkolwiek innym? - powiedział Jaden Smith.

trwa ładowanie posta...

Wywiad w lepszej jakości:

Jaden Smith odnosi się do krytyki

Kiedy klip trafił na Twittera, w ciągu kilku dni wygenerował prawie 6 milionów wyświetleń! W rezultacie internet zalała fala memów, których bohaterem był wymądrzający się Jaden Smith. Co ciekawe, 23-latek odniósł się do sprawy z dystansem. Wrzucił zdjęcie, na którym pokazuje, jak jest rzekomo odrzucony przez dziewczynę, która nie chciała z nim rozmawiać o polityce i ekonomii. Hmm, zabawne?

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0