ludzie
"To jest żart". Młodzi Europejczycy kontra rynek mieszkaniowy
Pierdnięcia zamknięte w słoiku

Influencerka zarabia na wzdęciach. Za sprzedaż swoich gazów ma 200 tys. zł

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,13.12.2021 14:08

Stephanie Matto odkryła, jak zarobić na wyjątkowo dziwnym fetyszu. 31-letnia influencerka oferuje pierdnięcia zamknięte w słoiku. Zapotrzebowanie na produkt jest podobno ogromne.

Stephanie Matto jest youtuberką i modelką o czesko-amerykańskim pochodzeniu. Jest założycielką platformy z treściami dla dorosłych Unfiltrd oraz uczestniczką programu "Wiza na miłość" (ang. "90 Day Fiancé"). Kobieta do końca swojego życia zostanie zapamiętana jako osoba, która sprzedaje "pierdnięcia w słoiku". Twierdzi, że zaczęła zarabiać na wzdęciach, bo prosili ją o to fani.

31-letnia kobieta wyjaśnia: "Ze względu na spore zapotrzebowanie zdecydowałam się sprzedawać moje pierdnięcia zamknięte w słoiku [...]. Jestem bardzo podekscytowana, że mogę się tym z wami podzielić, bo zdaję sobie sprawę, ile osób na to czekało. Wreszcie mogę dać ludziom to, czego chcą. Sprzedaż trwa jedynie przez dziesięć dni. Pierwsze 100 zamówień otrzymuje 50% zniżki - ich cena wyniesie tylko 500 dolarów!".

trwa ładowanie posta...

Słoik z pierdnięciami influencerki w cenie 1000 dolarów za sztukę

Pomysł na nietypowy biznes okazał się strzałem w dziesiątkę. Stephanie zarobiła na sprzedaży swoich gazów 45 tys. dolarów w ciągu tygodnia. Czym się kierowała, kiedy wypuściła słoiki z pierdnięciami na rynek? Nie tylko perspektywą zgarnięcia dużych pieniędzy, ale także chęcią zrobienia czegoś zabawnego, czym zwróci na siebie uwagę. Cóż, bez wątpienia jej się to udało.

Stephanie wpadła na pomysł sprzedaży swoich gazów po tym, gdy przeanalizowała wiadomości, które otrzymywała za pośrednictwem swojego bloga. Fani chcieli od niej kupić zużyte biustonosze, majtki, włosy, wodę po kąpieli. - Pomyślałam, że pierdnięcia są bardzo niszowe, zabawne, dziwne i inne. - tłumaczy influencerka. - To prawie jak nowość na rynku!

trwa ładowanie posta...

Jak przebiega produkcja słoików z pierdnięciami?

Stephanie przestrzega w pracy dość surowej diety. Karmi się dużą ilością fasoli, jajek, lodów oraz białkiem w proszku. W oczekiwaniu na gazy influencerka relaksuje się czytając książkę. Do słoika z pierdnięciami kobieta dodaje aromat jej ulubionych perfum, aby zapewnić klientom intensywniejsze doznania. Ponadto zamyka w słoiku kawałek tkaniny lub kwiatek, aby produkt wyglądał na estetyczny.

Influencerka twierdzi, że w ciągu dwóch dni udało się napełnić 97 słoików.

trwa ładowanie posta...

Czy można utrzymać się na wzdęciach? Taaak...

Przy okazji researchu do tego artykułu dowiedziałem się, że rynek pierdów to obiecująca, rozwijająca się branża. Podobno istnieją "celebryci pierdnięć", których fani płacą ogromną kasę, aby zobaczyć, jak idole puszczają gazy.

Przykładowo, Lush Botanish jest samozwańczą "internetową królową pierdzenia", która sprzedaje swoje gazy w cenie 175 dolarów za sztukę. Zarobiła na tym ponad 25 tys. dolarów.

Źródła: BuzzFeed/Opindia/Instagram

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 92
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 15
  • emoji smutek - liczba głosów: 220
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 23
Yanko,zgłoś
No cóż , jak ludzie kupują, co rzecz można? Jaki popyt, taka podaż ..
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (1)
arrow
Wytatuował prawie całe ciało. Jednego miejsca nie zmieni