Dubiel vs Błoński

Kacper Błoński masakruje Marcina Dubiela na Instagramie. "OBSRA*IEC, G*ÓJ"

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,22.11.2021 13:16

Konflikt pomiędzy Kacprem Błońskim a Marcinem Dubielem wszedł na nowy poziom. Oliwy do ognia dolała sytuacja, która miała miejsce podczas Fame MMA 12. Sprawdźcie, o co poszło!

Dramy i aferki są jednym z głównych powodów, dla których korzystamy z social mediów. Jednym z najgorętszych konfliktów 2021 roku jest bez wątpienia spór pomiędzy byłymi członkami Teamu X - Marcinem Dubielem i Kacprem Błońskim. Panowie, których poczynania śledzi kilka milionów fanów, nieustannie zaogniają sytuację, dzięki czemu trafiają na czołówki portali plotkarskich i Kartę na Czasie na YouTube.

O co chodzi w konflikcie Dubiela z Błońskim? Cofnijmy się do czasów, gdy oboje byli członkami Teamu X. Dzięki udziałowi w tym projekcie Kacper Błoński przeszedł drogę z no-name'a do topowego influencera. Twórca odszedł w trakcie trwania projektu, zamierzając zawojować internet jako raper. Rebelianckie zachowanie Błońskiego nie spodobało się Dubielowi, który traktował Team X bardziej emocjonalnie.

Team X jest osią sporu pomiędzy Błońskim a Dubielem. Niemniej jednak uniwersum tego konfliktu nieustannie się powiększa, dochodzą tam kolejne wątki i osoby. Panowie już raz "dali sobie po mordzie" na 8. gali Fame MMA. Wówczas lepszy był Błoński, ale Marcin chce jeszcze raz wyjść do oktagonu, by wziąć rewanż. Dla influencerów spór jest świetnym sposobem na utrzymywanie zaangażowania fanów.

Kacper Błoński z mocnym przekazem po Fame MMA 12

Podczas 12. edycji Fame MMA Kacper Błoński niejednogłośną decyzją sędziów wygrał pojedynek z Mateuszem z FitLovers. Po wygranej walce na InstaStories Kacpra pojawił się komunikat o wyjątkowo wulgarnej treści:

Nie wysyłajcie mi, co krzyczał podczas walki ten obsraniec. Bał się wyjść do klatki, mimo że przysięgał swoim widzom, że to zrobi. Jego słowa są warte tyle, co zeszłoroczny śnieg. Niech się pochwali, jak wyzywał swoją kobietę w hotelu. Jedyne, co sobą reprezentuje, to brak szacunku do ludzi. Klęknij na kolana i przeproś gnoju, to zastanowię się, czy zasługujesz na rewanż.

- Kacper Błoński
Kacper Błoński vs. Marcin Dubiel
Kacper Błoński vs. Marcin Dubiel (Instagram)

O co chodzi z komunikatem Kacpra?

Błoński, pisząc o tym, "co krzyczał podczas walki ten obsraniec", miał na myśli viralowy filmik, który nagrano podczas Fame MMA 12. Widać na nim pojedynkujących się w oktagonie Kacpra i Mateusza z FitLovers. Kamera znajduje się za plecami obserwującego walkę Marcina Dubiela, który sympatyzuje z przeciwnikiem Błońskiego. Na nagraniu słychać krzyki "jedziesz ze śmieciem".

Marcin Dubiel vs. Kacper Błoński
Marcin Dubiel vs. Kacper Błoński (TikTok)
Marcin Dubiel vs. Kacper Błoński
Marcin Dubiel vs. Kacper Błoński (TikTok)
trwa ładowanie posta...

Trudno się dziwić Kacprowi, że zwrócił się do Marcina z tak wulgarnym komunikatem. Niemniej jednak słownictwo na rynsztokowym poziomie panowie powinni zachować na spotkania w cztery oczy. Influencerów obserwują setki tysięcy dzieci, z których niejedno zapewne uzna, że zwracanie się do kogoś per "obsraniec" albo "gnój" jest w porządku.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1