Elle Darby

Brytyjska influencerka powiedziała, że NIENAWIDZI Polaków. Teraz prosi o wybaczenie

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,04.01.2022 16:58

Elle Darby przeprasza za wpisy na Twitterze, które popełniła ponad dekadę temu. Nazwała obcokrajowców "głupcami", wyróżniając Polaków i Hindusów, wobec których wyraziła szczerą nienawiść.

Elle Darby jest 26-letnią mamą, która zgromadziła całkiem imponujące grono fanów w social mediach. Jej konto na Instagramie, na którym twórczyni pokazuje słodkie, cukierkowe życie, śledzi ponad 740 tys. osób. Kobieta rozwija się również jako youtuberka - jej kanał posiada 600 tys. subskrypcji. Elle wrzuca filmy na tematy parentingowe, zakupowe i lifestylowe.

Na początku tego roku wyszło na jaw, że influencerka nie jest tak nieskazitelną osobą, jak przedstawia w mediach społecznościowych. Troskliwi internauci dokopali się do wpisów Elle na Twitterze z 2011 roku, z których wynika, że kobieta niekoniecznie czuje sympatię do mniejszości narodowych (delikatnie rzecz ujmując).

Brytyjska influencerka z pogardą o Polakach

Przetłumaczę fragment twórczości Elle Darby, a następnie wrzucę link do tego, co wykopali internauci - jeśli macie ochotę, czytajcie.

  • "Dlaczego followują mnie obcokrajowcy? Przecież nie mówię waszymi pomrukami, głupcy";
  • "Szczerze nienawidzę Polaków i Hindusów";
  • "Spoglądaj z dezaprobatą na otyłych ludzi. Dzięki temu będą wiedzieć, że ich nienawidzisz, więc zrzucą wagę i nie dostaną zawału";
  • "Chciałabym, aby mój obrzydliwy kot zdechł".
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Internauci dokopali się do starych postów narzeczonego influencerki, z których wynika, że oboje dobrali się pod względem zgodności poglądów 😆

Elle Darby przeprasza za wpisy na Twitterze

Brytyjska influencerka i jej narzeczony opublikowali oświadczenie, w którym przeprosili za to, co pisali kiedyś w social mediach:

Wstydzimy się przyznać, że nie podobało nam się to, co odkryliśmy w historii naszych social mediów. Oboje czujemy się zszokowani, zaskoczeni i zdruzgotani językiem, którym posługiwaliśmy się w starych wpisach na Twitterze sprzed dekady. Wszyscy ponosimy odpowiedzialność za błędy i działania, które nie przedstawiają nas w korzystnym świetle

- Elle Darby

Wpisy nie odzwierciedlają tego, kim jesteśmy jako dorośli ani kim byliśmy w momencie, gdy powstały. Nie są one zgodne z wartościami, z którymi się utożsamiamy. Jesteśmy na siebie bardzo źli i wstydzimy się, że nasze zachowanie niektórzy z was, którzy nas wspierają, poczuli się pokrzywdzeni. Możemy tylko prosić o wasze przebaczenie

- Elle Darby
trwa ładowanie posta...

W wyniku afery Elle zablokowała możliwość dodawania komentarzy pod jej postami na Instagramie. Nic dziwnego, bo ludzie są wściekli na influencerkę, a oświadczenie nie uspokoiło nastrojów. Wygląda na to, że przez najbliższy czas Brytyjka będzie miała status "cancelled".

trwa ładowanie posta...

Źródło: Daily Mail

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 35
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 130
  • emoji kupka - liczba głosów: 10
Okejka,zgłoś
Zgadzam się z ta Pania, tylko nie z tym co mówi o kocie :(
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Katka,zgłoś
Nie znam jej. Niby wypowiadała te słowa jako nastolatka, ale... niesmak pozostaje...
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się
lmao,zgłoś
I usunęli jej konto na Twitterze i dobrze
Odpowiedz
6Zgadzam się1Nie zgadzam się