lifestyle
Lody Louda od Boxdela. Mają być jak Häagen-Dazs w cenie <70 zł/litr?! "W ch*j mi smakują te lody"
Mars w Koziorożcu

Horoskop erotyczny - Mars w Koziorożcu, czyli czas na wybuch seksualności

Źródło zdjęć: © canva
Anna RusakAnna Rusak,24.01.2022 12:44

Mars kieruje się w stronę Koziorożca i to najlepszy moment na seksualne uniesienia. To ustawienie zagwarantuje wam dużo przyjemności

bFOnlFSb

Retrogradacja Merkurego i retrogradacja Wenus jeszcze przez chwilę nam towarzyszą (pamiętajcie, to nie wasza wina, to Merkury), ale planety przygotowały dla nas coś na pocieszenie! 24 stycznia Mars w Koziorożcu zafunduje nam trochę przyjemności!

Jak wiemy, ten rok pod względem astrologicznych planów przyszykował dla nas kilka niespodzianek. Teraz możecie nastawić się na wiele przyjemności, bo nadchodzi czas erotycznego uwolnienia.

Mars w Koziorożcu dobry na seks

Nasz przyjaciel Mars właśnie opuszcza Strzelca i kieruje się w stronę Koziorożca. Zostanie tam do 6 marca i jeśli zastanawiacie się, czy będzie wam dawał w kość tak samo jak Merkury, to uspokajam, że tym razem czekają na nas same dobre rzeczy.

Mars uwielbia być w Koziorożcu, więc możecie liczyć na porządną dawkę energii. Największe zmiany czekają nas w sferze seksualnej. To najlepszy moment na odkrywanie swojej seksualności i poszukiwanie erotycznych przyjemności. Aha, podobno najbardziej "napalone" będą znaki zodiaku z rogami, czyli Baran, Byk i Koziorożec, więc szczególnie się im przyglądajcie.

bFOnlFSd

Jeśli jesteście singlami/singielkami, to też najlepszy czas na szukanie nowych znajomości. Jeśli macie już partnera/partnerkę/partnercze, to możecie skupić się na planowaniu przyszłości i nowych celach. W każdym razie nie zapominajcie w tym wszystkim o przyjemności w łóżku!

Mars w Koziorożcu zrównoważą nieprzyjemności

To też bardzo doby moment na ukończenie wszystkich niezamkniętych spraw i zadań. Mars w Koziorożcu wpływa też pozytywnie na nasze skupienie i sprawia, że przywiązujemy większą wagę do szczegółów.

bFOnlFSf

Nie załamujcie się zatem, jeśli ostatnie układy planet dały wam w kość. Wszystkie zodiakary i wszyscy zodiakarze powinni przygotować się na bardzo przyjemne odbicie się od tych negatywnych emocji. W końcu jak już wiemy, seks jest dobrym rozwiązaniem w wielu sytuacjach - komuś może pomóc przetrwać np. Dry January.

Źródło: NYpost, refinery29.com

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Matka Boska na Coca-Coli? Takie rzeczy tylko w Rosji