grudzień nów w Koziorożcu

Nów w Koziorożcu. Życie będzie spokojniejsze, a kremy lepsze

Źródło zdjęć: © Negatywnieoptymistyczny, TikTok, Wróżka Akima
Anna RusakAnna Rusak,21.12.2022 19:00

Przed nami ostatni nów księżyca w tym roku. Tym razem 23 grudnia będziemy doświadczali nowiu w Koziorożcu. Zodiakarze uspokajają i zalecają, byśmy tego dnia wklepywali kremy i troszczyli się o zdrowie.

Przed nami ostatni moment w tym roku, kiedy możemy doświadczyć niezwykłej mocy ziemskiego satelity. Już 23 grudnia będziemy mogli obserwować i doświadczać nowiu w Koziorożcu. Co ciekawe, to już drugi raz w tym roku!

Jeśli zastanawiacie się, jak najlepiej przejść przez grudniowy nów i chcielibyście wiedzieć, co oznacza, to z pomocą przychodzą nam niezastąpione zodiakary i zodiakarze. Czemu na nów w Koziorożcu warto zacząć przygotowywać się już teraz?

Nów w Koziorożcu. Kiedy? Co oznacza?

Tak, jak zaczynaliśmy ten rok, tak go kończymy. 23 grudnia, tak samo jak 2 stycznia 2022 roku, będziemy przechodzili przez nów w Koziorożcu. O tym, czym różni się ta faza Księżyca od pełni, przeczytacie w poprzednich tekstach dotyczących nowiu.

Tym razem nów w Koziorożcu wypadnie w pierwszym stopniu tego znaku, w związku z tym możemy liczyć na jego wyjątkową, wysoką energię. Nie bez znaczenia jest fakt, że grudniowy nów zbiega się ze świętami i końcówką roku. Co ważne, przygotowania do tego momentu warto rozpocząć już dwa dni przed, o czym pisze w TikToku Negatywnieoptyistyczny.

"Jutro (21.12.2022) jest dniem po prostu idealnym do zamknięcia za sobą tego, czego już nie chcemy. […] Poproś swoje Wyższe Ja, aby ukazało przed Tobą rzeczy, które nieświadomie Cię blokują. Dzięki temu zamknięciu drzwi, wejdziesz w nowy rok i energię w nowiu, jako świeża, ukierunkowana na dane cele istota" – czytamy w TikToku.

trwa ładowanie posta...

Zodiakary zdradzają, co przyniesie grudniowy nów w Koziorożcu

Wróżka Akima na TikToku twierdzi, że to dobry moment na zajęcie się zdrowiem i urodą. Jeśli chcecie rzuć papierosy czy inne nałogi, to nów w Koziorożcu będzie wam sprzyjał. Kremy mają się wchłaniać idealnie, a ci, których czeka wizyta u dentysty, mogą liczyć na to, że wszystko pójdzie dobrze.

- Możemy czuć się wyjątkowo zmęczeni, ale spokojni, wyciszeni. Awantura nie grozi. To w tym czasie powinniśmy zadbać o swoje zdrowie i urodę. To jest ten czas, gdzie głodówka byłaby czymś bardzo dobrym dla naszego organizmu, wyjdą z niego pewne toksyny – mówi o nowiu wróżka Akima z TikToka.

trwa ładowanie posta...

Wonder Tones w TikToku zwraca uwagę na samego Koziorożca, który patronuje temu zjawisku. Dzięki niemu mamy dostrzec sprawy z innej perspektyw i ujrzeć nowe, życiowe możliwości, więc warto być tego dnia otwartym na różne propozycje.

"Wchodzimy w astrologiczną zimę najkrótszym dniem w roku. To początek sezonu Koziorożca. Ta mityczna istota – pół koza, pół ryba potrafi wspinać się szczyty gór i pływać w głębinach oceanów. Widzi z wielu perspektyw. Dostrzeż dzięki niej nowe możliwości życiowe" – czytamy w TikToku.

Jak więc widzicie pod koniec roku dzięki nowiu w Koziorożcu powoli uwalniamy się od tych pełnych nerwów i negatywnej energii, która towarzyszy nam od retrogradacji Marsa. Zodiakary i zodiakarze zachęcają też, by w tym czasie grudniowego nowiu manifestować i myśleć o tym, czego chcemy od nowego roku, więc nie czekajcie z tym do sylwestra!

trwa ładowanie posta...

Źródłó: TikTok, Elle

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0