zdrowie psychiczne
Lucky Girl Syndrome opanowało TikToka. Przepis na szczęście?
Mastrubacja

Jak przetrwać miesiąc bez alkoholu? Masturbując się. Takie są zalecenia seksuolożki

Źródło zdjęć: © Canva, Twitter.com
Anna RusakAnna Rusak,03.01.2022 15:49

Dry January zachęca do porzucenia alkoholu na 31 dni. Za trudno? Seksuolożka twierdzi, że łatwiej będzie wam przez to przebrnąć, jeśli będziecie się codziennie masturbować.

Dy January to kampania, która na popularności zyskała w 2014 roku w Wielkiej Brytanii. W tym czasie ludzie są zachęcani do tego, by przez cały styczeń powstrzymywać się od spożywania alkoholu.

Biorąc pod uwagę, że spożycie alkoholu w Polsce rośnie - do jego spożywania przynajmniej raz w tygodniu przyznaje się 51% rodaków - w naszym kraju Dry January mogłoby być sporym wyzwaniem. Na szczęście jest jedno rozwiązanie, które mogłoby trochę ułatwić przetrwanie tych 31 pozbawionych alkoholu dni.

Nie pijesz? Masturbuj się

Ness Cooper jest seksuolożką z Wielkiej Brytanii, która aktywnie działa na Twitterze. Dla osób, które chciałyby w tym miesiącu ograniczyć spożywanie alkoholu, ale trochę się tego jednak obawiają, ma wspaniałą radę - masturbujcie się.

Cooper zachęca, by przez 31 dni stycznia po prostu codziennie się masturbować. Dodaje, że jest to szczególnie istotne również ze względu na fakt, że styczeń jest jednym z najgorszych i najtrudniejszych okresów w roku.

Seksuolożka powiedziała Jam Press, że masturbacja przynosi wiele korzyści dla naszego zdrowia psychicznego. Dodatkowo, pozwala nam spędzić też trochę czasu z samym sobą i eksplorować nasze ciało.

trwa ładowanie posta...

Jeśli nie jesteś osobą, która codziennie się masturbuje, zacznij od uważności i delikatnego dotyku. Zrelaksuj się i stań się osobą świadomą doznań, które przechodzą przez twoje ciało.

- Nypost

Dawanie sobie przyjemności powinno być naszym priorytetem w tym trudniejszym czasie. Cooper zachęca więc do eksperymentowania i szukania sposobów, które przyniosą nam jak największą satysfakcję. Wibratory i inne zabawki erotyczne są oczywiście jak najbardziej dopuszczane!

trwa ładowanie posta...

Źródło: Nypost, egospodarka.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Twój nick,zgłoś
a jaki sens ma masturbacja bez alkoholu? alkohol został wynaleziony jako dodatek, przystawka do masturbacji, zostało to odkryte i udowodnione 50 lat temu na Sorbonie, zespół badaczy poprawny politycznie i na dodatek obiektywny i uczciwy naukowo, jakieś zakalce produkujecie i odkrywacie Amerykę w Australii, wstyd WP! nawet napisać że schodzicie na psy nie mogę bo to będzie ujmą dla tych sympatycznych czworonogów, bądźcież pożyteczni, ale nie idiotami czy sprzedawczykami
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Policja u "opętanej" kobiety. Film z interwencji jak z horroru