astrologia
Nów w Koziorożcu. Życie będzie spokojniejsze, a kremy lepsze
pełnia Księżyca w październiku

Pełnia Księżyca w październiku. Czas na rozwój seksualności

Źródło zdjęć: © TikTok
Anna RusakAnna Rusak,08.10.2022 07:00

Czas na zodiakarskie naładowanie energii! Pełnia Księżyca w październiku pomoże wszystkim, którzy odczuwają spadek mocy. Jak Księżyc Myśliwych wpływa na naszą seksualność?

Ochłonęliście już po nowiu w Wadze? Mam nadzieję, że tak, bo przed nami kolejne wyjątkowe zjawisko na niebie. Zbliża się pełnia Księżyca w październiku. Co przyniesie nam Księżyc Myśliwych?

Na to pytanie odpowiadają niezastąpione zodiakary i zodiakarze. Okazuje się, że pełnia w Baranie to jeden z najlepszych okresów dla naszej seksualności.

Pełnia Księżyca w październiku

W tę niedziele warto spojrzeć na niebo. 9 października wypada pełnia Księżyca w Baranie. To wyjątkowe zjawisko będziemy mogli obserwować nocą, a październikowa pełnia Księżyca rozpocznie się o 22:54.

Jak wszystkie takie zjawiska astronomiczne, również i to ma swoje specjalne nazwy. Najczęściej październikowa pełnia Księżyca bywa nazywana Księżycem Myśliwych lub Księżycem Łowców, co oczywiście związane jest z tradycjami rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. Właśnie w tym czasie wybierali się oni na polowania. Mówi się również o Krwawym Księżycu.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Październikowa pełnia Księżyca. Co oznacza?

W tym roku październikowa pełnia wypada w Baranie. To ognisty znak pełen energii i temperamentu. Spokojnie, retrogradacja Merkurego już za nami, więc tym razem nie musicie się obawiać negatywnej energii i problemów.

Biorąc pod uwagę moc Barana, październikowa pełnia Księżyca sprzyja przede wszystkim odkrywaniu naszej seksualności. To według zodiakar najlepszy czas na rozbudzanie zmysłów, namiętności. Właśnie podczas Księżyca Myśliwych powinniśmy spotkać się ze swoją seksualnością i zatroszczyć się o nasze potrzeby w tym obszarze życia.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Po dość ciężkich miesiącach i retrogradacji w trakcie październikowej pełni Księżyca mamy odzyskać siły i pasję życiową. "Sklep czarodziejski" na Instagramie podaje, że najlepsze kamienie na pełnie w Baranie to granat, ametyst i karneol. W poście użytkowniczki znajdziecie informacje, czemu to akurat one mogą nam się przydać w trakcie Księżyca Myśliwych.

Jak więc widzicie, pełnia w Baranie to naprawdę dobry czas, by zrobić coś, co planowaliście od dawna, bo energia Księżyca tym razem będzie nam naprawdę sprzyjała. Afirmujcie więc odważnie, bo Księżyc Myśliwych wam sprzyja!

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Lucky Girl Syndrome opanowało TikToka. Przepis na szczęście?