lifestyle
Hiszpania wprowadza trzydniowy urlop menstruacyjny. To pierwszy zachodni kraj z taką inicjatywą
Horoskop 2022

Horoskop na 2022 – co mówią planety i jakie czekają nas retrogradacje?

Źródło zdjęć: © TikTok
Anna RusakAnna Rusak,31.12.2021 13:32

Horoskop na 2022 – mamy dla was i horoskopy dla każdego znaku, i zarys tego, co czeka nas w związku z przyszłorocznym ruchem planet. Będzie lżej czy może niekoniecznie?

bFFaJuSX

Ciekawi, co gwiazdy planują dla nas w przyszłym roku? Horoskopy, którymi dzielą się z nami zodiakary i zodiakarze mogą nas trochę przygotować na to, co nadchodzi. A nawet jeśli nie wierzycie w tarota i horoskopy, to może przemówią do was ruchy planet? Czas astrologicznie przygotować się na 2022.

Co mówią planety na 2022?

Zacznijmy może od najważniejszych spraw. 2022 wibruje szóstką. Ta cyfra w numerologii symbolizuje rodzinę i uzdrowienie, mówi też o leczeniu z przeszłych wcieleń i traum. Tak, kochani, to czas oczyszczenia. Szóstka pomoże nam zbudować dobre fundamenty i trochę się zorganizować.

Retrogradacje potrafią nieźle dać w kość (serdecznie cię pozdrawiamy Merkury!). Ta planeta w retrogradację wejdzie 4 razy w przyszłym roku, więc możecie się już zacząć szykować na powtórkę z tegorocznej rozrywki.

bFFaJuSZ

Za to w 2022 wkraczamy wraz z retrogradacją Wenus. To czas refleksji na polach sercowych i finansowych. To dobry moment żeby przeanalizować nasze uczuciowe życie, ale uwaga na nadmierną tęsknotę za ukochanymi! Łatwiej będzie nam też wpadać w dołki, możliwe jest odczuwanie niższego poczucia własnej wartości.

Jak już jesteśmy przy planetach, to musicie wiedzieć, że przez znaczną część roku będzie nam patronował Jowisz, który w 2022 przemieszczał się będzie przez Ryby. Jeśli więc poczujecie, że wasza duchowość trochę się przebudza, to będziecie znali winowajcę! To też czas, w którym manifestacje stają się super łatwe, prościej o zachwyty i romantyzm, więc chyba nie ma się czego bać!

Horoskop na 2022

Jeśli chcielibyście się trochę więcej dowiedzieć o swojej przyszłości, to zapraszam na TikToka i szczegółowe horoskopy na 2022 dla każdego znaku zodiaku. Tutaj polecam Martę, czyli @kreujeswojezycie. Tiktokerka przygotowała dla was horoskopy (w tym też miłosny!).

bFFaJuTb


"Z tych trzech znaków Waga ma konkretny przekaz, ale przyszły rok u Wagi może być naprawdę zwariowany. Wodnikom i Bliźniętom zdecydowanie polecam wizytę u terapeuty, bo wyczuwam spory ból emocjonalny, który zdecydowanie jest do wyleczenia, zwłaszcza, jeśli macie toksyczne relacje, od których ciężko jest się Wam uwolnić".

- kreujeswojezycie

STYCZEŃ 2022 - Horoskop dla Wszystkich znaków zodiaku

Jak wzmocnić swoje moce?

Prima Materia Alchemist ma dla też kilka wskazówek na 2022, dla wszystkich, którzy chcieliby wzmocnić swoje magiczne moce. Może to dobry czas, żeby odwiedzić jakieś nasycone energią miejsce?

To jaki ten 2022 będzie?

Paweł ,,PAVLLOO" Szwed zebrał dla was trzy najważniejsze przepowiednie, które już tak optymistyczne jak cała reszta nie są. Nowy wirus, kryzys w Stanach Zjednoczonych i problemy z wyborami prezydenckimi. Lekko podobno nie będzie, ale w zasadzie mówi tak co roku, także powinniście się przyzwyczaić.

Źródła: kreujeswojezycie.pl, moonsetstory.blogspot.com

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Pracujesz dla Netflixa? Musisz porzucić swoje wartości i przygotować się na szkodliwe treści