popkultura
Hailey Biber w Paryżu. Miała spinę z pracownikiem restauracji
Harry Styles 
Rolling Stone

Harry Styles kończy karierę aktorską? " Nie wyobrażam sobie, żebym w najbliższym czasie robił jakiś film"

Źródło zdjęć: © Harry Styles, Instagram, Olivia Wilde, Rolling Stone
Anna RusakAnna Rusak,23.08.2022 19:06

Harry Styles w wywiadzie dla "Rolling Stone" opowiada o swoim podejściu do dzieci w przyszłości, seksualności i związku z Olivią Wilde. Zdradza też, co dalej z jego karierą aktorską.

Harry Styles, aktor i piosenkarz, pojawił się na okładce "Rolling Stone". Artysta odnosi się do swoich aktorskich występów w filmach "My Policeman" oraz "Nie martw się kochanie".

Poza tym Styles opowiada o terapii i seksualności, wspomina o dzieciach. Komentuje również związek z Olivią Wildezdradza, co dalej z jego karierą aktorską.

Harry Styles o seksualności i filmie "My Policeman"

"My Policeman" to drugi film ze Stylesem, który zobaczymy w tym roku. W produkcji wystąpi u boku Emmy Corrin (możecie ją kojarzyć z "The Crown") i wcieli się w postać policjanta, który nawiązuje romans z kustoszem muzeum.

Styles w wywiadzie podkreśla, że "My Policeman" będzie zawierał "czułe i pełne miłości" queerowe sceny seksu. Odnosi się również do seksualności i oskarżeń o queerbaiting. -Niektórzy uważają, że Styles korzysta z kultury queer, choć nie ma związku z tą społecznością (a przynajmniej publicznie się do tego nie przyznaje).

trwa ładowanie posta...

- Myślę, że każdy, łącznie ze mną, odbywa swoją własną podróż w odkrywaniu swojej seksualności i odczuwaniu z nią większego komfortu - mówi w wywiadzie Styles.

Nawiązując do tych uwag Harry komentuje również swoje "związki z kobietami". Wielu wypomina mu, że publicznie mówi o związkach tylko z nimi:

- Bywa, że ludzie mówią: "Publicznie pokazywałeś tylko z kobietami", a ja nie uważam, że byłem z kimkolwiek publicznie. Jeśli ktoś robi ci z kimś zdjęcie, to nie oznacza to, że decydujesz się z tą osobą na publiczny związek – tłumaczy Harry.

trwa ładowanie posta...

Olivia Wilde o związku z Harrym Stylesem i jego fankach

Partnerka Harry’ego, Olivia Wilde, reżyserka filmu "Nie martw się kochanie", w którym występuje Styles, została zapytana, jak radzi sobie z fankami piosenkarza. Niestety, nie wszystkie za nią przepadają.

- Fandom Harrego to kochające osoby, tworzące akceptującą społeczność. Zdarza się jednak i hejt. To czego nie rozumiem w tym całym okrucieństwie, to to, że ten rodzaj toksycznej negatywności jest antytezą Harry'ego i wszystkiego, co sobą utożsamia - odpowiedziała Wilde.

trwa ładowanie posta...

Harry Styles o dzieciach i przyszłości aktorskiej

Styles ostatecznie komentuje też aktorską przyszłość. Wychodzi na to, że w przyszłym roku raczej nie zobaczymy go na ekranie. Harry zamierza sobie zrobić przerwę od aktorstwa. Czy to oznacza, że jeszcze intensywniej będzie pracował nad karierą muzyczną i szybciej niż się tego spodziewamy, wypuści nowy krążek?

- Nie wyobrażam sobie, żebym w najbliższym czasie robił jakiś film. Myślę, że przyjdzie czas, kiedy będę tego pragnął. Ale gdy tworzysz muzykę, to coś się dzieje. To daje poczucie kreatywności, karmi inne rzeczy - mówi w wywiadzie Styles.

trwa ładowanie posta...

Oczywiście nie mogło zabraknąć też wątków związanych z terapią. Styles przyznaje, że wciąż "troszczy się o swój umysł" i stawia go na równi z "dbaniem o swoje ciało". Dodaje, że "lubi pochylić się nad swoimi emocjami". Mówi nawet, jak w przyszłości będzie wychowywał swoje dzieci. Przyznał, że jeśli je będzie miał, to będzie je zachęcał do tego, by były sobą i by swobodnie się wyrażały.

Jeśli jesteście ciekawi, co Styles mówi o aborcjach i hejcie, to zachęcam do przeczytania całego wywiadu. Teraz pozostaje nam tylko czekać na jego najnowsze filmowe produkcje i wyczekiwać kolejnego koncertu w Polsce.

The Rolling Stone Cover: Harry Styles

Źródło: "Rolling Stone"

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
"Krzysztof miał taki system". Montażystka Gonciarza przerywa milczenie