Harry Styles Chris Pine

Harry Styles napluł na kolegę z planu? Jest komentarz aktora

Źródło zdjęć: © Harry styles, Twitter
Anna RusakAnna Rusak,07.09.2022 16:15

Teorie, które powstały po premierze "Nie martw się kochanie" w Wenecji, są naprawdę intrygujące. Fani zastanawiają się, czy Harry Styles opluł Chrisa Pine i czy rozstał się z Olivią Wilde.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji trwa już od paru dni, ale wciąż wszyscy mówią głównie o premierze "Nie martw się kochanie". Nie chodzi tylko o mało pochlebne recenzje filmu. Konferencja prasowa i przedpremierowy pokaz również budzą sporo kontrowersji.

Internauci twierdzą, że w trakcie premiery "Nie martw się kochanie" Harry Styles opluł Chrisa Pine. Aktor odniósł się do sprawy.

Czy Harry Styles opluł Chrisa Pine?

Konferencja prasowa i pokaz premierowy "Nie martw się kochanie" to kopalnia memów i teorii spiskowych. Po sieci krążą filmiki nabijające się z Harrego Stylesa, który mówi, że "Jego ulubioną częścią filmu jest to, że czuć, że jest filmem". Internauci żartują też z mimiki Chrisa Pine i popijającej drinka, spóźnionej Florence Pugh.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Najwięcej kontrowersji wywołuje jednak wideo, na którym widać aktorów czekających na rozpoczęcie pokazu "Nie martw się kochanie". Użytkownicy Twittera twierdzą, że na nagraniu Harry Styles pluje na buty Chrisa.

Chris Pine o rzekomym opluciu przez Harrego Stylesa

Przedstawiciele Chrisa 6 września przedstawili oświadczenie dotyczące sprawy oplucia. Jasno wynika z niego, że Styles niczego takiego nie zrobił koledze z planu, a całe zajście jest "próbą stworzenia dramy".

"To śmieszna historia - kompletna fabrykacja i wynik dziwnej internetowej iluzji, która wyraźnie wprowadza w błąd i pozwala na głupie spekulacje. Dla jasności - Harry Styles nie pluł na Chrisa Pine. Ci dwaj mężczyźni darzą się jedynie szacunkiem, a każda sugestia, że ​​jest inaczej, jest rażącą próbą stworzenia dramy, która po prostu nie istnieje" - czytamy w oświadczeniu.

trwa ładowanie posta...

Harry Styles i Olivia Wilde rozstali się?

Cóż, wszyscy, którzy widzieli wideo, pewnie wciąż mają jakieś wątpliwości, ale można powiedzieć, że chociaż ta zagadka została w jakiejś części rozwiązana. Gorzej, że wciąż nie wiadomo, czy Harry Styles i Olivia Wilde się rozstali.

Fani twierdzą, że para nie spędzała czasu w Wenecji i unikała ze sobą kontaktu, co według niektórych świadczy o tym, że Styles i Wilde nie są już razem. Na oświadczenie w sprawie tych plotek przyjdzie nam jednak pewnie chwilę poczekać…

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: https://people.com/movies/chris-pine-harry-styles-spitting-viral-video-ridiculous-claim-dont-worry-darling-exclusive/

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2