Harry Styles

Harry Styles o swoich nagich scenach w nadchodzących filmach - nie oglądajcie tego z rodzicami

Źródło zdjęć: © Don't Worry Darling, Youtube
Anna RusakAnna Rusak,06.04.2022 16:15

Harry Styles w tym roku zaskoczy nas nie tylko swoją nową płytą. Piosenkarz zagra też w dwóch filmach, a w każdym z nich pojawią się nagie sceny z udziałem aktora. Teraz po raz pierwszy opowiedział o tym, jak się czuł podczas ich kręcenia.

Harry Styles przygotowuje się do wydania nowej płyty - przypominamy, że "Harry’s House" pojawi się już w maju. To jednak nie koniec niespodzianek od piosenkarza na ten rok. Niedługo zobaczymy go też w trochę innym wydaniu.

Harry w tym roku postawił też na kino. Najprawdopodobniej jesienią zobaczymy go aż w dwóch filmach. Pierwszy to "My Policeman" - tu u jego boku wystąpi Emma Corrin, a drugi to "Don't Worry Darling", w którym zagra razem z Florence Pugh.

trwa ładowanie posta...

Harry Styles i nagie sceny

W obu tych filmach Styles występuje w nagich scenach, co oczywiście bardzo interesuje fanów. Niedawno po raz pierwszy opowiedział trochę o tym, jak się czuł podczas nagrywania tych momentów.

W trakcie wywiadu w "Capital's Breakfast Show" Harry stwierdził, że chyba lepiej nie oglądać tych filmów z rodzicami, bo sceny seksu są naprawdę "zuchwałe". Sam czuł się dość dobrze podczas kręcenia nagich ujęć. Harry zażartował też, że "Nigdy wcześniej tego nie robił", a przynajmniej "nie przed kamerą".


Mogę powiedzieć, że mieliśmy szczęście, bo pracowaliśmy z ludźmi, z którymi zbudowaliśmy relacje opartą na zaufaniu. Wszystko było omawiane, […] ufaliśmy sobie i wiedzieliśmy, że w każdej chwili możemy się zatrzymać.

trwa ładowanie posta...

Nie zostawimy dużo wyobraźni

Przypomnijmy może, że w "My Policeman" zobaczymy Harry’ego w nagich, gejowskich scenach seksu, które mają być bardzo realistyczne. W "Don't Worry Darling" z kolei aktorowi będzie towarzyszyła Florence i jak mówiła w "The Mirror" Olivia Wilde "sceny będą bardzo gorące" i skupią się na "kobieciej przyjemności".

Jak widać, jest na co czekać! Dobrze, że w maju pojawi się najnowszy album artysty i kto wie, może to właśnie praca nad filmem zachęciła Harry’ego do napisania o tych "kulkach przyjemności"? Przekonamy się już w maju i jesienią!

Don't Worry Darling (2022) Teaser Trailer | Harry Styles, Olivia Wilde & Florence Pugh | WB Pictures

Źródło: Capital's Breakfast Show, PopBuzz, Mirror

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2