popkultura
Ketchup inspirowany Taylor Swift? Wkrótce w waszych lodówkach
Harry Styles uniwersytet

Uniwersytet Harry’ego Stylesa. Artysta będzie uczył o aktywizmie i kulturze queer

Źródło zdjęć: © TikTok, Twitter
Anna RusakAnna Rusak,21.07.2022 14:00

Chcecie się uczyć o kulturze queer i aktywizmie, a przy tym bezkarnie słuchać sobie Harry’ego Stylesa? To musicie wziąć udział w najnowszym kursie stworzonym na uniwersytecie w Teksasie. Przedmiotem zajęć będzie sam Harry Styles.

Jeśli chcielibyście spróbować czegoś nowego w obszarze edukacji i nauki, to myślę, że Harry Styles ma dla was propozycję nie do odrzucenia. Właśnie ruszył kurs na teksańskim uniwersytecie, który będzie poświęcony jego twórczości.

Harry Styles przedmiotem zajęć na uniwersytecie w Teksasie

Jeśli kochacie Harry’ego Stylesa albo interesujecie się jego twórczością, to kurs "Harry Styles and the Cult of Celebrity" na Uniwersytecie w Teksasie, jest dla was. Wykłady poprowadzi Louie Dean Valencia, profesor historii specjalizujący się w tematach związanych z kulturą queer i antyfaszyzmem.


Jako historyk chcę, aby osoby uczestniczące w tym kursie naprawdę zobaczyły, jak zmienił się świat w ciągu ostatnich 12 lat. Będą mogły sprawdzić, jak te zmiany prezentują się w kontekście historycznym za pomocą twórczości Harry'ego Stylesa i jak mogą uczyć się od artysty poprzez jego sztukę, aktywizm i filozofię.

- Louie Dean Valencia
trwa ładowanie posta...

Doktorat o aktywizmie i kulturze queer na podstawie twórczości Harry’ego Stylesa

Texas State Honors College przyjął pomysł profesora i jak widzicie, zajęcia nie będą skupiały się tylko na tym, jak wspaniałym artystą jest Harry Styles (do tego przecież nie trzeba nikogo przekonywać). Studenci w trakcie zajęć będą np. tworzyli podcasty.

Twórca kursu na Twitterze zdradził, że nie będzie skupiał się tylko na solowej twórczości artysty. Pojawią się też wątki związane z One Direction, ale takżę z kulturą queer, konkursami muzycznymi, a nawet konsumpcjonizmem.

trwa ładowanie posta...

Nie wiem, jak wy, ale ja jestem o zachęcona ofertą uniwersytetu. Uczyć się jednocześnie o Harrym Stylesie, aktywizmie i zdawać egzaminy ze znajomości jego stylu? Jeżeli to nie brzmi jak wymarzony kierunek, to nie wiem, co może nim być. Ciekawe, czy Harry tak jak Taylor Swift, niedługo odbierze tytuł doktorat honoris causa?

Źródło: https://shityoushouldcareabout.com/, Twitter

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Blanka vs Chopin. Kto rządzi polskim Spotify?