popkultura
Hailey Biber w Paryżu. Miała spinę z pracownikiem restauracji
Harry Styles

Harry Styles otwiera się na temat swojej seksualności i otwarcie przyznaje: "Tak, uprawiam seks"

Źródło zdjęć: © Harry Styles, Instagram.com
Anna RusakAnna Rusak,27.04.2022 13:30

Harry Styles do tej pory dość niechętnie opowiadał o swoje seksualności i podejściu do seksu. Okazuje się, że po prostu trochę się wstydził. Teraz postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami w tym temacie.

Harry Styles przygotowuje się na premierę swojego najnowszego albumu "Harry’s House" i dzieli się z nami już nie tylko singlami i świetnymi występami (Kto widział transmisję Coachelli, ten wie o czym mówię).

W wywiadzie dla magazynu "Better Homes & Gardens" Harry opowiedział nie tylko o swoim nadchodzącym krążku, ale i o swojej… seksualności.

Harry Styles - As It Was (Official Video)

Harry Styles i jego podejście do seksu

Do tej pory nie za wiele wiedzieliśmy o tożsamości seksualnej i płciowej artysty. Harry w wielu wywiadach podkreślał, że to tylko jego sprawa i nie zamierza mówić o niczym, co wiąże się z tymi tematami.

Fani, którzy chcieli się czegoś dowiedzieć, naciskali na Stylesa szczególnie w trakcie jego poprzedniej trasy koncertowej. Na koncertach z albumu "Fine Line" Harry występował w sukienkach, często biegał po scenie z tęczową flagą i właściwe do tej pory maluje też np. paznokcie, co przypomnijmy, nie wszystkim się podoba. Niektórzy twierdzą, że w związku z powyższym piosenkarz jest "niemęski".

trwa ładowanie posta...

Od pewnego czasu Styles jednak uważniej przygląda się swojej seksualności i temu, jak dzieli się nią ze światem. W wywiadzie przyznaje, że do tej pory trochę wstydził się tego, że ludzie w ogóle wiedzą o tym, że uprawia seks.


Przez długi czas wydawało mi się, że jedyną rzeczą, która naprawdę do mnie należała, było moje życie seksualne. Byłem tym tematem zawstydzony, wstydziłem się, że ludzie w ogóle wiedzą, że uprawiam seks. Już nie mówiąc o tym, z kim go uprawiam.

Harry Styles przyznaje: "Tak, uprawiam seks"

Styles nie był też do końca pewny, komu może w tej intymnej kwestii zaufać, z kim może dzielić się takimi aspektami swojego życia. Teraz jednak dotarł do momentu, w którym może bez skrępowania powiedzieć: "Tak, uprawiam seks".


Ustalenie, komu mogę w tych kwestiach zaufać, było stresujące. Ale myślę, że dotarłem do miejsca, w którym pomyślałem: "Dlaczego się tego wstydzę?". Jestem 26-letnim mężczyzną, który jest singlem; więc tak, uprawiam seks.

Harry Styles i przestarzałe podejście do seksualności

Mimo to Harry wciąż nie zamierza szerzej mówić o swojej seksualności. Sądzi wręcz, że mówienie o tym jest "przestarzałe" i a cała sprawa jest po prostu bez znaczenia. Przede wszystkim jest przecież człowiekiem.


Powinniśmy zmierzać do akceptowania wszystkich i bycia bardziej otwartymi, bo ta kwestia nie ma znaczenia. Chodzi o to, byśmy nie musieli wszystkiego oznaczać, żeby nie trzeba było mówić o tym, które obszary teraz się sprawdza.

Trudno się z Harrym nie zgodzić. W końcu w idealnym świecie nikt z nas nie musiałby mówić o swojej seksualności, bo po prostu nie miałaby ona żadnego znaczenia. Na taki moment pewnie niestety będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

trwa ładowanie posta...

Źródło: https://www.bhg.com/better-homes-and-garden-magazine/harry-styles/

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 22
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Komentarze (0)
arrow
"Krzysztof miał taki system". Montażystka Gonciarza przerywa milczenie