Harry Styles w "Małej Syrence"

Harry Styles w "Małej Syrence"? Miał towarzyszyć Halle Bailey

Źródło zdjęć: © Disney, Harry Styles, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,05.04.2023 15:45

Aktorska wersja "Małej Syrenki" mogła wyglądać zupełnie inaczej i wzbudzić jeszcze więcej kontrowersji. Okazuje się, że Halle Bailey na ekranie w roli księcia Eryka mógł towarzyszyć… Harry Styles.

Już 26 maja w kinach będziemy mogli zobaczyć aktorską wersję "Małej Syrenki". Nie wszystkim podobają się jednak zapowiedzi filmu i nie chodzi tylko o rasistowskie trolle, niezadowolone z tego, że Arielka jest czarnoskóra. Niektórzy narzekają również na wygląd innych postaci np. rybki Florka czy kraba Sebastiana.

Co prawda nikt nie ma jeszcze zastrzeżeń co do księcia Eryka, ale kto wie, czy po informacji, którą podzielił się reżyser filmu, fani opowieści nie zaczną krytykować również i tej postać. Wszystko dlatego, że mógł ją zagrać Harry Styles.

Harry Styles w "Małej Syrence"

Reżyser aktorskiej wersji filmu "Mała Syrenka" Rob Marshall udzielił ostatnio wywiadu dla portalu Entertainment Weekly. W rozmowie przyznał, że aktor Jonah Hauer-King mógł nie pojawić się w produkcji w roli księcia Eryka. Początkowo twórca chciał, żeby tę postać zagrał Harry Styles.

Piosenkarz miał jednak ostatecznie odrzucić propozycję ze względu na zaangażowanie w inne projekty. Przypomnijmy, że Styles w zeszłym roku pojawił się na naszych ekranach w dwóch filmach: "Nie martw się, kochanie" oraz "My Policeman".

- Spotkaliśmy się, był cudowny. To wspaniały facet. Jednak ostatecznie zdecydował, że woli się nie angażować i chce skończyć projekty, które zaczął, a które były trochę mroczniejsze niż nasz film. To był naprawdę zabawny pomysł, ale ostatecznie myślę, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Bardzo się cieszę, że w filmie występuje dwójka młodych, nowych aktorów - wyjaśnił w rozmowie Marshall.

trwa ładowanie posta...

"Mała Syrenka" z Halle Bailey i Harrym Stylesem

Biorąc pod uwagę jednak mało pochlebne opinie na temat gry aktorskiej piosenkarza - jeden z recenzentów określił ją jako "drewnianą" - może dobrze, że Harry Styles ostatecznie nie pojawił się w "Małej Syrence". Film jeszcze przed kinową premierą spotyka się z dość sporą krytyką. Choć trzeba też przyznać, że teledysk do utworu "Music for a Sushi Restaurant" jest jakąś formą zrealizowania tej syreniej wizji...

Na sam koniec warto jeszcze przypomnieć, że od pewnego czasu wiemy, że w polskiej wersji językowej głosu Arielce będzie użyczała młoda piosenkarka Sara James. Niestety nie wiadomo jeszcze, kto zdubbinguje księcia Eryka.

Harry Styles - Music For a Sushi Restaurant (Official Video)

Źródło: Entertainment Weekly

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1