ludzie
Malik Montana obleśnie komentuje zdjęcia Fagaty. "Wierna S*KA swojego pana"
Gimper w Dubaju

Gimper poleciał do Dubaju i... trafił na kwarantannę. "To jest BLACK MIRROR"

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.11.2021 15:49

Tomasz "Gimper" Działowy i jego dziewczyna Klaudia Kołodziejczyk na długo zapamiętają podróż do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zamiast jeździć jeepem po wydmach, para siedzi zamknięta w apartamencie. Wszystkiemu winny jest COVID-19.

bFOmIggj

Oto wakacje jak z koszmaru. GimperKlaudia wylecieli na wspólny wypoczynek do Dubaju, największego miasta w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jest to popularne miejsce na urlop wśród polskich influencerów. Gdy byli na miejscu, musieli zrobić testy na COVID-19, aby wyjechać do stolicy kraju, Abu Dhabi. Niestety, dziewczynie youtubera test wyszedł z pozytywnym wynikiem.

W związku z tym, że Klaudia jest potwierdzonym przypadkiem, a Gimper jedynie kontaktował się z nią, to dziewczyna została skierowana na izolację, a youtuber na kwarantannę. Jakby tego było mało to hotel, w którym zatrzymała się para, nie znajdował się na liście rządowych placówek, które mogą przyjmować ludzi na kwarantannę lub izolację, dlatego Gimper i Klaudia nie mogli tam zostać.

Gimper i Klaudia w Dubaju
Gimper i Klaudia w Dubaju (Instagram)

Gimper i Klaudia na nieudanych wakacjach

Klaudia została skierowana do izolacji w "isolation centre", natomiast Gimperowi pozwolono zostać w hotelu.

bFOmIggl

- Brzmiało to demonicznie, upiornie - mówi Gimper, mając na myśli miejsce, do którego trafi jego dziewczyna. - Płacz, zgrzytanie zębami. Ja się kłóciłem z typiarką na telefonie z piętnaście minut o to. W odpowiedzi dostałem informację "Sorry, it's not your choice. This is the rules. You have nothing to say".

Nad parą zawisła groźba rozłąki na siedem dni w obcym państwie. Na szczęście Gimperowi i Klaudii udało się wynegocjować opcję, że wynajmą apartament poprzez Airbnb, gdzie spędzą izolację oraz kwarantannę. Youtuber pochwalił się wystrojem wnętrza mieszkania w relacji na InstaStory.

Gimper i Klaudia w Dubaju
Gimper i Klaudia w Dubaju (Gimper , Instagram)
Gimper i Klaudia w Dubaju
Gimper i Klaudia w Dubaju (Instagram)

Gimper o zasadach kwarantanny: "Strasznie idiotyczne"

Para musi spędzić w apartamencie osiem dni, ale - jak mówi Gimper - niewykluczone, że będą zamknięci do końca listopada.

bFOmIggn

Najgorsze tak naprawdę jest to, że te przepisy są strasznie idiotyczne. Klaudia miała dwa dni temu jeden pozytywny test, a potem wyszedł jej negatywny i typiarka z DHA [...] ma w dupie to, że drugi test wyszedł negatywny i że coś w związku z tym może być nie tak. Ona nie ma żadnych symptomów, więc to jest dziwne.

- Gimper
Gimper i Klaudia w Dubaju
Gimper i Klaudia w Dubaju (Instagram)

Gimper narzeka również na to, że zalecenia od emirackiej służby zdrowia są ze sobą sprzeczne, a próby dogadania się są niezwykle stresujące.

bFOmIggt

Wersja COVID-a w Dubaju, że dostajecie test pozytywny i jak jesteście razem to chcą was izolować i osoby z pozytywnym testem traktują jak trędowatego i chcą wywozić ją siłą do placówki, która nazywa się isolation centre, to jest kur*a Black Mirror totalny. Jest to straszne. Zdrową osobę, która nie ma żadnych symptomów, tylko dlatego, że jej wyszedł test pozytywny. Masakra.

- Gimper

Para poprawia sobie humor górą słodyczy. Udało im się przełożyć lot powrotny do Polski na 1 grudnia.

Co myślicie o tej sytuacji?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Streamerka Nieuczesana mierzy się z hejtem i obleśnymi komentarzami. "Ale ulana jesteś"