BrzozaTV nadal prankuje

BrzozaTV wciąż grasuje, tzn. PRANKUJE, i utrudnia ludziom życie. Dlaczego?!

Źródło zdjęć: © Vibez / Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,09.08.2021 15:22

Tiktokerka @chlodnica opowiedziała o przykrym spotkaniu ze "śmietanką polskiego jutuba", czyli Łukaszem "BrzozaTV" Brzozowskim. - Jestem na maksa wk***iona - mówi dziewczyna, a ja się pytam, Boże, jeśli to widzisz, to dlaczego nie grzmisz?

Gdybym uczestniczył w procesie dotyczącym zdelegalizowania polskiego YouTube'a, nie miałbym problemów, aby zostać w tej sprawie oskarżycielem posiłkowym. Wymiarowi sprawiedliwości dostarczyłbym worek dowodów przemawiających na rzecz szkodliwego wpływu niektórych rodzimych twórców. Grupą youtuberów, która wyjątkowo mocno działa mi na nerwy, są pranksterzy. Jest 2021 rok, a oni wciąż istnieją.

Antybohaterem niniejszego artykułu jest nieoficjalny król pranksterów, Łukasz "BrzozaTV" Brzozowski, który działa na YouTube od 2014 roku. Posiada wyjątkowy talent do wywoływania ciar żenady. Wystarczy, że przeczytacie tytułu jego filmów, a już Was skręca w środku. "Janusz w górach pomylił pociąg nad morze z pociągiem w góry", "Wypadające gumki", "Co ludzie sądzą o ideologii LPG?".

JANUSZ W GÓRACH POMYLIŁ POCIĄG NAD MORZE Z POCIAGIEM W GÓRY

Tiktokerka opowiada o przykrym spotkaniu z BrzozaTV

- Przed chwilą miałam styczność z pewnym polskim jutuberem i jestem na maksa wk***iona - mówi @chlodnica w swoim tiktoku. Dziewczynę w jej pracy odwiedził "Mister BrzozaTV". Jak wyglądało to spotkanie? - Przychodzi pan z torbą i mówi, że było zamówienie. Ja tutaj pracuję sama i powiedziałam, że niczego nie zamawiałam. No i się zaczęło, że trzeba zapłacić, że jemu odejmą z pensji, on zarabia dwa i pół tysiąca, więc możemy zjeść razem.

Ja miałam w głowie "Ja pi***olę, co?". Jakby, k*rwa, człowieku, nie wstyd ci? Po wyjściu jeszcze mocno to chwilę przeżywałam, bo było mi głupio, że komuś odejmą coś z pensji za coś, czego nie zamawiałam.

- @chlodnica

- Nie było żadnego pytania o zgodę na nagrywanie - mówi tiktokerka. - Miałam maseczkę, ale nie wiem, czy to się zalicza. Nie wyrażam zgody na żadną taką publikację. Nie mam pojęcia, czy ja osobiście mogę coś z tym zrobić. Po prostu mogę wam tutaj opowiedzieć, jak śmietanka polskiego YouTube'a spędza czas. Człowiek ogląda filmy Gargamela i nawet nie wie, że to może się stać na jego podwórku.

trwa ładowanie posta...

Obudźcie Gargamela!

W 2017 roku Gargamel - twórca nagłaśniający szkodliwe zachowania youtuberów - zrobił materiał o polskich pranksterach. W materiale zobaczyliśmy, jak internetowi dowcipnisie utrudniają życie zwykłych ludzi. Gargamel dużo czasu poświęcił Łukaszowi "BrzozaTV" Brzozowskiemu i przedstawiał jego najgorsze pranki. Niestety, to nie wystarczyło, aby BrzozaTV zakończył swoją szkodliwą działalność...

GargamelVlog prezentuje: Pranksterzy

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 49
Kamil,zgłoś
Idiota jestes fanboyu Gargamela. Prosze sobie obejrzec film pt. "Fake dostawca" i zobaczysz ze wiekszosc ludzi w pracy ma poprawiony humor. To ze jakiejs Tiktokerce sie nie spodobal prank nie znaczy ze innym sie nie bedzie podobac. Wyzalanie sie na TikToku o tym ze mialo sie chujowy dzien w pracy jest zalosne
Odpowiedz
3Zgadzam się9Nie zgadzam się