Natsu odchodzi z Teamu X

Natsu oficjalnie odchodzi z Teamu X... i szuka chętnych do własnej ekipy

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,26.10.2021 12:22

Kiedy jedno się kończy, drugie się zaczyna. Natalia "Natsu" Karczmarczyk rozstaje się z Teamem X, ale pozostaje na polskim YouTube. Influencerka planuje stworzyć coś, czego nikt w Polsce jeszcze nie zrobił.

Natsu jest jedną z topowych polskich influencerek, którą na Instagramie śledzi ponad 1,4 mln osób. Twórczyni była członkinią pierwszej odsłony Teamu X, którą tworzyli m.in. Marcin Dubiel, Kacper Błoński i Stuart "Stuu" Burton. W drugiej edycji Teamu X poza Natalią oglądamy przygody m.in. Mony, Piechu, Sheo, Leksia. Natsu ujawniła, że czas obecnego składu Teamu X wkrótce dobiegnie końca.

O tym, że Natsu planuje iść na swoje, wiedzieliśmy już od pewnego czasu. Przypominam, że nasz redakcyjny kolega Oliwier dowiedział się, że we wrześniu 2021 roku Natsu założyła spółkę. Influencerka posiada w niej 30% udziałów, a agencja Spotlight 50%. Oznacza to, że za "nowym" biznesem Natsu wciąż będą stali ci sami ludzie, którzy wykreowali ją jako gwiazdę Teamu X.

Jakie są plany Natsu na przyszłość?

25 października influencerka opublikowała film zatytułowany "ODCHODZĘ Z TEAM X...?". Z materiału dowiadujemy się następujących rzeczy:

 • Natsu założyła spółkę o nazwie "NATSU WORLD" (co jest potwierdzeniem tego, o czym pisał Oliwier). Wraz ze startem spółki influencerka zapowiada, że będzie przeprowadzała więcej akcji charytatywnych na wzór zbiórki na Centrum Praw Kobiet
 • Niedługo rusza sklep Natsu. Część dochodów ze sprzedaży swoich produktów influencerka przekaże na cele charytatywne
 • 31 października 2021 roku ukaże się piosenka Natsu. Będzie ona "z pewnymi osobami", utrzymana w "halloweenowym stylu"
 • Piosenka zapoczątkuje dwumiesięczne daily vlogi na kanale Natsu. Filmy będą się pojawiały w listopadzie i w grudniu codziennie o godz. 15:00
Natsu odchodzi z Teamu X
Natsu odchodzi z Teamu X (YouTube)
 • Listopad i grudzień to ostatnie miesiące, kiedy Natsu będzie działać z Teamem X
 • Natsu zapewnia, że od nowego roku będzie się pojawiała gościnnie na odcinkach Teamu X. "Będziemy współpracowali, stworzymy fajną kolaborację i będziemy się nawzajem wspierać"
 • Równolegle Natsu pracuje nad projektem muzycznym, którego szczegóły są na razie owiane tajemnicą
 • W styczniu 2022 roku influencerka wyprowadzi się z domu Teamu X, aby pracować nad własnym projektem, który wystartuje na wiosnę przyszłego roku. "Szykujcie się na coś mocnego", mówi Natsu, zdradzając, że szuka ludzi i odpowiedniego domu. Można zgadywać, że Natsu planuje stworzyć własną ekipę na wzór Teamu X i Ekipy Friza, niemniej jednak influencerka mówi, że na polskim YouTube nikt nie zrobił niczego podobnego

ODCHODZĘ Z TEAM X...?

Reakcja fanów na oświadczenie Natsu

Natsu tłumaczy, że jej decyzja jest spowodowana potrzebą rozwoju i chęcią do zmiany otoczenia. - Mieszkam w domu X najdłużej ze wszystkich, którzy mieszkali tu dotychczas. Byłam i w pierwszym, i w drugim projekcie. Wydaje mi się, że pora iść dalej. - Fani influencerki wyrażają wsparcie dla swojej idolki, w pełni rozumiejąc jej decyzję i życząc powodzenia przy nowych wyzwaniach.

Co będzie dalej z Teamem X? Odsyłam do tekstu Oliwiera, który przeanalizował obecną sytuację kolektywu influencerów.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 1
 • emoji ogień - liczba głosów: 0
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
 • emoji smutek - liczba głosów: 0
 • emoji złość - liczba głosów: 0
 • emoji kupka - liczba głosów: 4