Laluna ZREZYGNOWAŁA z walki, bo... wybrała operację plastyczną

Fame MMA. Laluna ZREZYGNOWAŁA z walki dla operacji plastycznej

Źródło zdjęć: © Canva, Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,22.08.2022 11:00

Fame MMA. Laluna zdradziła, że choć przygotowywała się do kolejnej walki, finalnie z niej zrezygnowała. Powód? Operacja plastyczna, która była jej marzeniem.

26 sierpnia odbędzie się Fame MMA 15. Kto zawalczy na tej gali? Zapowiadają się niesamowite starcia: Dubiel kontra Błoński, Linkiewicz kontra Lil Masti czy Xayoo kontra Konopski.

Ale… co z największą skandalistką Fame MMA 14?

Poprzednia walka Laluny i kontrowersje

Kojarzycie Lalunę? Jest to jedna z najpopularniejszych celebrytek związanych z walkami. Wcześniej pojawiała się w programie TTV "Królowe Życia", zasłynęła w "młodzieżowym" mainstreamie swoją walką na Fame MMA 14. Najpierw miała zawalczyć z dziewczyną Gimpera -  Sheeyą. Ale przez jej kontuzję, do oktagonu wyszła Wiktoria Jaroniewska, młoda szczypiornistka. I co?

Laluna przegrała, choć trzeba jej przyznać jedną rzecz: przygotowywała się, wyszła do walki  i zawalczyła. Jakoś, bo jakoś, ale dała radę wytrzymać wszystkie trzy rundy.

Inną sprawą są kontrowersje związane z jej butikiem. W skrócie: w jej sklepie z ubraniami i perukami pojawiły się ubrania, których autentyczność zostawiała podobno wiele do życzenia. Laluna jednak zgasiła wszystkich krytyków. Oznajmiła, że o sprawie będzie rozmawiać tylko z policją. Nie chciała się tłumaczyć m.in. Wardędze.

GIMPER LALUNA - STRZAŁ WODĄ PO PYTANIU O SZCZĘKĘ

Następna walka była dość mocno promowana… przez samą Lalunę. Często wspominała o przygotowaniach na Stories. Nikt nie wiedział, gdzie dokładnie miałaby się pojawić "największa krzykaczka" gali freak fightowych. Fani przeczuwali, że jej nowym domem byłoby Prime lub High League. T

Fame MMA. Następnej walki Laluny nie będzie?

Czekaliście na następną walkę Laluny? Celebrytka zrezygnowała z następnego starcia w ramach Fame MMA. Jak tłumaczy, wszystko przez to, że schudła i zdecydowała się na operację plastyczną twarzy. SERIO:

"Schudłam do walki 16,5 kilo i to zmieniło drastycznie moją twarz, dlatego zrezygnowałam z wejścia do ringu i postanowiłam polecieć na operację buzi, spełnić swoje marzenie - i stało się to, co zobaczyłam, jak wyglądam po operacji" - czytamy na Stories Laluny - "jestem bardzo szczęśliwa, teraz tylko czekać, aż się wygoi".

Stories Laluny
Stories Laluny (Instagram)

Czyli Laluna miała zawalczyć, przygotowywała się, ale finalnie wybrała marzenie. Czemu nie? Oby zdecydowała się powrócić kiedyś do gal freak fightowych, ponieważ jej konferencje… to było "coś".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 7