Masza i Laluna przepychają się w social media

"Stara babo weź się ogarnij", "jedyne papiery, jakie masz to te żółte". Masza i Laluna przepychają się w social media

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Twitter, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,14.07.2022 15:00

Masza, znana obecnie z ujawnienia brudów na Fagatę, zażartowała sobie z Laluny. Skończyło się na awanturze. Czy Masza zawalczy z gwiazdą "Królowych Życia"? Heh.

Doszło właśnie do skrzyżowania dwóch uniwersów: tego bliskiego Fagacie oraz Fame MMA, czyli Laluny. Co influencerki mają do siebie? Wszystko zaczęło się przez jeden żart.

Kim jest Masza i Laluna?

Abyście byli, chociażby odrobinę wtajemniczeni w to połączenie uniwersów. Masza Graczykowska to influencerka oraz była znajoma Fagaty. To ona opublikowała niesławne już głosówki, na których Agata otwarcie mówi, że chciała wykorzystać popularność innego twórcy, aby nie musiała już nigdy ciężko pracować. I z tego jest obecnie najbardziej znana Masza.

A Laluna? Gwiazda programu "Królowe Życia" z TTV objawiła się szerszej publiczności w Internecie przez niedawny występ na Fame MMA. Została okrzyknięta najbardziej kontrowersyjną zawodniczką we freak fightach.

Nie bała się krzyczeć, przekrzykiwać i zaczepiać innych zawodników. Teraz ma zawalczyć na Fame MMA 15, ale Boxdel niby o tym nie wie… przekonamy się na pierwszej konferencji.

To, co się zadziało z Maszą i Laluną?

Zaczynamy patodramę xD

Podczas odcinka sprzed kilku dni, Masza kompletowała na bazarze "cały fit za 160 złotych". Okej, wreszcie coś ciekawego, a nie kolejne wyzwanie w stylu "idę do H&M po outfit".

- To jest po prostu bazar Laluny - zażartował operator kamery Maszy.

Ekskluzywny butik Laluny? Właśnie wyszliśmy do jej producentów, od których ma papiery, że wszystko jest oryginalne - zaśmieszkowała Masza.

trwa ładowanie posta...

I się rozpoczęła drama. Ktoś z obserwujących zapytał Lalunę o żart Maszy. Ta odpowiedziała, że chce, aby "Więcej takich osób się pojawiło. Będzie wesoło". A potem zaproponowała Maszy walkę:

Kolejna atencjuszka, której nikt walki nie chce dać. Ustaw się w kolejce, to może rozmyślę tę propozycję :)

Masza skomentowała to słowami, że "Pani Laluna dostaje dwubiegunowości z każdym dniem coraz bardziej".

trwa ładowanie posta...

Dalej Laluna odpowiada na Stories na wszelakie zaczepki, a te Stories są dostępne tylko 24 godziny od publikacji. Masza odpala się na Twitterze:

Stara babo weź się ogarnij, nikt z tobą walki nie chce - a na pewno nie ja, żebyś mnie zmiażdżyła, bo sorry, ale to nie ta kategoria wagowa, plus nigdy nie prosiłam o walkę żadna XD. Dzieci wyzywasz (masz córkę w moim wieku), bo masz taki DYSTANS do siebie że nie akceptujesz żartów i nawiązań do tego że sprzedajesz podroby, na które masz papiery. A jedyne papiery, jakie masz to żółte papiery - odpowiedziała Masza.

trwa ładowanie posta...

A skoro już mnie wyzywasz od szczurów, to chyba nie chcesz, żebym powiedziała jakie zwierze ty mi przypominasz… 💀 - dodała.

trwa ładowanie posta...

Ach, oto kolejna przepychanka kontrowersyjnych influencerek. Masza zdobyła ogromną popularność na dramie z Fagatą. Tylko w okresie bliskim Fame MMA 14 zyskała 52 tys. subskrypcji na YouTube i ponad 4,5 mln wyświetleń.

A Laluna? Jest znana z tego, że zaczepia innych influencerów, czy osoby, które powiedzą "coś złego" o niej. Taka postać. Nic z tym nie da się chyba zrobić.

Czy dojdzie do walki Laluna vs. Masza? Nie, na pewno nie. Ale za to Laluna MOŻE pojawić się na Fame MMA 15.

Źródło: Twitter

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 10
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 53
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 16
  • emoji kupka - liczba głosów: 88