Fame MMA 15: Xayoo zawalczy z Konopskim?

Fame MMA 15: Xayoo zawalczy z Konopskim? Wyciek walki wieczoru

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,20.05.2022 11:16

Fame MMA 15 zapowiada się świeżo. Xayoo zdradził, że jego przeciwnik został "wycieknięty" przez wiarygodne źródło. Czy chodzi tutaj o Konopskiego, jeden z największych kanałów newsowych w Polsce?

Fame MMA 14 się zakończyło, teraz czas na Fame MMA 15! Karta walk jeszcze jest niedostępna, ale coś już zaczyna wyciekać. Tym razem wyciek dotyczy jednego z najważniejszych (?) pojedynków w tym roku. Co tam jakieś Kociołki czy Fagaty - chcielibyście zobaczyć walkę Xayoo z… największym kanałem newsowym w Polsce?

Wyciekła walka Xayoo

Podczas swojego ostatniego streama, Xayoo zdradził odrobinę o swojej następnej walce. Zawalczy na Fame MMA 15 - oraz, że wiadomość o jego przeciwniku wyciekła do sieci:

A kogo? Widziałem, że już poszedł całkiem rzetelny leak - więc jak ktoś się interesuje, to może już wie, ale nie będę sam mówił.

Wypowiadał się też na temat jego planu na starcie:

Obiecuję że na drugiej walce chłopa złapię za nogę i wyrzucę za oktagon [...] Jeszcze trzeba trochę potrenować. A to już niedługo kolejna walka, minie szybciej niż dłużej.

Fame MMA 15: Xayoo vs Konopski?

Na drunk streamie Aferek, czyli programu włodarza Fame, Boxdela, pojawiła się o tym, że

Przecież teraz się pojawiły baity, że Konopski ma się bić z Xayoo. [...] I najlepsze jest to, że Wardęga nawet przyznał, że jak Xayoo schodził z oktagonu, to przybił mu pionę i powiedział ‘mam nadzieję, że w kolejnej walce tak się zaprezentujesz’ - takie słowa padły na streamie.

Ponadto, plotki o Konopskim trwają od jakiegoś czasu. Newsman przestał wrzucać tak regularnie filmy - więc może się przygotowywać za kulisami. Oczywiście na ten moment jest to jedynie plotka, która wyszła od m.in. człowieka w stanie nietrzeźwości.

A skąd Wardęga tutaj? Jego drama z Konopskim trwa od dłuższej chwili. Twórcy wymieniają się słabymi ciosami, nagrywają filmiki na siebie - obecnie czekamy na ujawnienie "teczek na Wardęgę". Tylko czekamy na nie ponad miesiąc.

Źródło: YouTube

XAYOO VS KONOPSKY NA FAMEMMA 15? (LEAK)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 8