Laluna powróci do Fame MMA? Rzuca wyzwanie Sheeyi i...

Laluna wraca do walk w Fame MMA. "Gdzie jest Nitro i Wardęga?"

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Twitter, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,27.01.2023 17:30

Laluna Unique, kontrowersyjna influencerka, znana z występu na Fame MMA 14, ma powrócić do federacji. Czy zawalczy z Sheeyą?

Kojarzycie postać Katarzyny Alexander, czyli Laluny? Jej pamiętny występ w polskich freak fightach odbył się na gali Fame MMA 14, gdzie kontrowersyjna influencerka zawalczyła z Wiktorią Jaroniewską.

Laluna na Fame MMA 14

Laluna przegrała swoją walkę na Fame MMA 14. Potem powiedziała, że powodem było to, że jej rywalka stosowała "taktykę uciekania". Influencerka zapowiedziała, że będzie walczyła na Fame MMA 15. W połowie 2022 roku wspomniała, że do następnego pojedynku nie będzie musiała zbijać wagi. Wtedy też rzuciła wiekopomne słowa: "Pnę się w górę coraz bardziej, a hejterom ch*j w d*pę". Walkę odwołała przez operację.

W międzyczasie, tak na marginesie, oto jak zareagowała wypożyczalnia samochodów, gdy Laluna zaoferowała firmie współpracę:

trwa ładowanie posta...

A skąd te słowa? To nawiązanie do konferencji przed Fame MMA 14, na której doszło do ostrzejszej wymiany zdań. Laluna w swoim ekskluzywnym butiku sprzedawała rzeczy, które niekoniecznie wyglądały na takie, które mogłoby być… najprawdziwsze. Taki tam Jordan z dziwnie wyglądającymi logotypami, zdjęcia produktów prosto z zagranicznych portali aukcyjnych.

Laluna co ty pie***lisz | Wardęga rozjeb** XD 2 Konferencja FAME MMA 14

Laluna: "Dlaczego Fame złożył mi już dwie propozycje na walkę?"

Z wywiadu na kanale "FANSPORTU TV" dowiadujemy się samych dobrych informacji… dla fanów patologii. Według Laluny, federacja Fame MMA ma stać za nią mumer i umożliwić powrót do walk na jej warunkach. Influencerka twierdzi, że doszło do kilku spotkań z osobami odpowiedzialnym za Fame.

- Co do tematu butiku, to mogą mnie pocałować szeroko i głęboko w d*pę. Nikt nie ma dowodów, nikt nie ma prawa poruszać tego tematu. Gdzie są te scamy? Gdzie jest jakiekolwiek wezwanie z prokuratury? Z policji? Dlaczego FAME mi złożył już dwie propozycje o walkę? Ja nadal pozostałam zawodniczką Fame i jestem. A gdzie jest Wardęga? Gdzie jest Pan Nitro? Mówię ogólnie, karma is bigger gangster, ya? Laluna zostanie w Fame - ogłosiła na wywiadzie.

Poruszony został też temat walki z Sheeyą. Laluna rzuciła, że może zawalczyć z dziewczyną Gimpera w klatce rzymskiej i w małych rękawicach. Podkreśliła, że to ona będzie dyktowała warunki. - To ja robię największą oglądalność - wytłumaczyła Laluna.

Wywiad z kanału "FANSPORTU TV":

LALUNA POWRACA! WRÓCI DO FREAK FIGHTÓW: ŚWIAT BEZ ZASAD! WALKA Z SHEEYĄ W KLATCE RZYMSKIEJ?

Internauci zauważyli, że Laluna jest charakterystycznym czarnym charakterem, ale mniej szkodliwym niż wielu innych zawodników i influencerow, np. Jacek Murański:

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 10
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 5