Fame MMA 15: Laluna ma powrócić do klatki!

Laluna "kończę z walkami" ZAWALCZY na Fame MMA 15? "Pnę się w górę, a hejterom ch*j w d*pę"

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,08.07.2022 12:27

Laluna powraca oficjalnie na Fame MMA 15? Na to wychodzi. Na Stories podzieliła się informacjami dot. jej walki oraz obecnej motywacji. Jest standardowo jak na Lalunę. Czy powrócą dymy z 14. gali?

Dla osób niewtajemniczonych z uniwersum Fame MMA. Laluna to celebrytka znana z programu "Królowe Życia" z TTV. Do Fame dołączyła na ostatniej - 14. gali, gdzie początkowo miała zawalczyć z dziewczyną Gimpera - Sheyą. Ta doznała jednak kontuzji. Dlatego na kilka dni przed walką Laluna dostała nową przeciwniczkę - 21-letnią szczypiornistkę - Wiktorię Jaroniewską.

Laluna dostała srogi łomot. Przegrała, a po walce oznajmiła, że odchodzi z walk freaków. Wygląda jednak na to, że celebrytka wraca do oktagonu.

Laluna zawalczy na Fame MMA 15? Wychodzi na to, że... tak!

Podczas ostatniej sekcji Q&A na Stories Laluna pochwaliła się m.in. linkiem referencyjnym na galę Prime MMA. Zapowiedziała swój powrót. Opowiedziała też o  przygotowaniach do walki.

Fame MMA 15: Laluna ponownie pojawi się w oktagonie?
Fame MMA 15: Laluna ponownie pojawi się w oktagonie? (Instagram)

Celebrytka zawalczy na Fame MMA i - jak sama mówi - "nie musi zbijać wagi do walki". A że wcześniej Laluna musiała zbić aż 16,5 kg do 69, to może oznaczać… że ta walka będzie bardzo interesująca.

- Co stosujesz, że tak schudłaś? Świetnie wyglądasz - zapytano.

- Trzymam dietę OZEMPIC i treningi. Tym razem nie będę musiała zbijać wagi, trzymam się w kategorii wagowej, jak do walki. Przed poprzednią walką musiałam zbić drastycznie 16,5 kg - odpowiedziała na Stories.

Fame MMA 15: Laluna ponownie pojawi się w oktagonie?
Fame MMA 15: Laluna ponownie pojawi się w oktagonie? (Instagram)

Fani dopingują Lalunę. Na jeden propsujący komentarz sama celebrytka z TTV odpowiedziała, że "pnie się w górę", a "hejterom ch*j w d*pę":

Dla siebie też jestem WYGRANA. Nie czuję się w ani 1 proc. przegrana. Ta walka dała mi dużo większego kopa. Nauczyła mnie podchodzić do tego wszystkiego zupełnie inaczej niż wcześniej. SHOW BIZNES TO jedno wielkie g*wno: albo sobie w nim poradzisz, albo Cię zniszczą. Mnie nie są w stanie zniszczyć. Pnę się w górę coraz bardziej, a hejterom ch*j w d*pę - napisała na Stories.

Fame MMA 15: Laluna ponownie pojawi się w oktagonie?
Fame MMA 15: Laluna ponownie pojawi się w oktagonie? (Instagram)

Rywalka Laluny? Ma być "GRUBO ALBO WCALE"

Napisałbym prześmiewczo, że może chodzić o Oliwkę Brazil, która ma zawalczyć w "którejś gali freak fightowej", najpewniej w High League. Laluna zdradziła jedynie tyle, że będzie to coś "czego w historii freak fightów jeszcze nie było".

- Mogę wam powiedzieć, że czegoś takiego w było jeszcze historii FREAK FIGHT KOBIET. ALBO BĘDZIE GRUBO, ALBO WCALE - pisze Laluna.

Fame MMA 15: przeciwniczka Laluny
Fame MMA 15: przeciwniczka Laluny (Instagram)

Co to będzie? Nikt nie wie, musimy czekać do najbliższej konferencji.

Nitro: Fame MMA 15 to "będzie wstyd"

Nitro na transmisji z poniedziałku (4 lipca) powiedział, że karta walk na Fame MMA 15 będzie gorsza, niż w poprzednich odsłonach imprezy. Ponadto powrócić ma walka "no limit". A to według Sergiusza "będzie wstydem".

Tymczasem według Takefuna, który także ma walczyć na 15., zobaczymy tam pojedynki, "które ludzie chcą oglądać".

NITRO I TAKEFUN O: FAME MMA 15

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 4