Fame MMA 17: Mandzio kontra Karolek

Fame MMA 17: Mandzio kontra Karolek, czyli rozwiązanie dramy w klatce

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,30.12.2022 13:30

Och, Fame MMA 17 zapowiada się spektakularnie. Po pierwszych zapowiedziach uczestników części walk, teraz poznaliśmy szeczegóły jednego z ważniejszych pojedynków. Bo oto w Krakowie zawalczy Mandzio z Karolkiem. Kto wygra?

Kto by się spodziewał, że Fame MMA zdobędzie taką popularność? Po 16 odsłonach, nawalanki popularnych twórców internetowych urosły do miana wydarzenia narodowego, kiedy to przed ekranami telefonów i komputerów zbierają się setki tysięcy widzów, którzy chcą jednego: zobaczenia, jak jeden influencer daje po twarzy drugiemu.

W przerwach możemy zobaczyć w miarę sportowe pojedynki, podczas któych gwiazdy przeróżnych sportów walczą z innymi gwiazdami czy twórcami. Dzisiaj o zapowiedzi z kategorii "youtuber kontra youtber", czyli…

Fame MMA 17: Mandzio kontra Karolek, czyli rozwiązanie internetowej dramy w klatce

To, co już podejrzewaliśmy od początku dramy obu panów (o tym za sekundę), niedługo stanie się rzeczywistością. Łukasz Samoń, pseudonim Mandzio, został zapowiedziany jako zawodnik 17. gali Fame MMA jeszcze na 16. gali. Wtedy nie znaliśmy jego przeciwnika. To się zmieniło z dniem 29 grudnia, gdy oficjalne federacja potwierdziła, że Mandzio pierwsze starcie stoczy z Karolem Dąbrowskim, influencerem znanym jako Karolek.

trwa ładowanie posta...

Internauci już zaczęli sobie ostrzyć ząbki na konferencję z udziałem influencerów:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Fame MMA 17. Drama Mandzio vs Karolek, czyli wyciąganie starych brudów

W listopadzie twórcy odgrzebali topór wojenny i zaczęli przerzucać się obelgami. Zaczęło się od Mandzia, który wspomniał o Karolku na odcinku swojego programu na YouTubie, co doprowadziło do lawiny przypominajek i wypomnień z przeszłości. Chodziło głównie o sprawą sprawę: Łukasz miał rzekomo zachowywać się niekoniecznie akceptowalnie, bić dzieci, wymierzyć liścia innemu influencerowi - takie tam, kto by się przejmował. Mandzio zaprzeczył słowom Karolka i nazwał je pomówieniami.

Wcale to się nie wydarzyło +/- na dwa miesiące przed ogłoszeniem Karolka na Fame - i wcale to nie było bardzo blisko w czasie ogłoszenia dołączenia Mandzia do federacji Goli i Boxdela. No wcale. Pewnie to wszystko przypadek.

MANDZIO w OGNIU OSKARŻEŃ KAROLKA! 🔥

Jak wygląda teraz karta walk Fame MMA 17?

Jeżeli zastanawiacie się, jak wygląda teraz karta pojedynków na najbliższej gali Fame - oto wszystko, co wiemy:

  • Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka vs. Arkadiusz Tańcula;
  • Piotr Szeliga vs. Marcin Wrzosek "Polish Zombie";
  • Robert Karaś vs. Filip Marcinek "Filipek";
  • Mandzio vs Karolek.
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 336
  • emoji ogień - liczba głosów: 112
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 72
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 18