Marcin Dubiel vs Czarek Nykiel na Fame MMA 10 - karta walk

ZŁOTY Marcin Dubiel w premierowym zwiastunie Fame MMA 10!

Źródło zdjęć: © YouTube @Fame MMA / YouTube @Fame MMA
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,26.03.2021 18:23

To już oficjalnie! Na Fame MMA 10 będą MEGA grzmoty. Marcin Dubiel zmierzy się w oktagonie z Czarkiem Nykielem z Teamu X. Właśnie ukazał się zwiastun tego widowiska. Poznajcie szczegóły!

Jubileuszowa, 10. edycja Fame MMA będzie wypełniona po brzegi patopojedynkami. W najnowszym zwiastunie tego wydarzenia, który ukazał się 26 marca, zobaczyliśmy zajawkę kilku potyczek. Oczywiście od dłuższego czasu wiedzieliśmy, że podczas Fame MMA 10 zmierzą się ze sobą Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Norman "Stormin" Parke. Zwycięzca tej walki wróci do domu z kilogramową sztabką złota!

Zwiastun Fame MMA 10 potwierdził plotki, którymi żył internet. Podczas jubileuszowej gali Marcin Dubiel zawalczy z Czarkiem "Czaro" Nykielem. Panowie reprezentują dwie generacje Teamu X (Dubiel był członkiem "starej" ekipy razem z Lexy Chaplin i Kacprem Błońskim). Dubiel i Czaro mają sobie wiele do wyjaśnienia i przypuszczam, że w oktagonie spuszczą sobie nawzajem srogie patolanie.

FAME 10: Parke vs Don Kasjo (Official Trailer 4K)

Fame MMA 10 – kto zawalczy? Nie tylko Dubiel i Czaro...

Z okazji dołączenia do ekipy wojującej na Fame MMA 10 Marcin Dubiel wrzucił na swojego Instagrama post z cytatem... z "Małego Księcia". Na zdjęciu promującym walkę po twarzy influencera spływa złota łza. Co to oznacza? Nie wiem, ta metafora mnie przerasta.

W niedzielę 28 marca o godz. 18:00 odbędzie się konferencja Fame MMA, na której poznamy pełną kartę walk. Ciekawe, co z plotek się potwierdzi?

trwa ładowanie posta...

W tle Fame MMA 10... Marcin Dubiel i rozstanie z Lexy Chaplin

Marcin Dubiel jest ostatnio najbardziej "klikalnym" polskim influencerem. O Marcinie zrobiło się bardzo głośno w internecie, gdy 17 marca patoprankster ogłosił, że on i Lexy Chaplin byli przez trzy miesiące parą... po czym się rozstali. Wyszła z tego paskudna drama, ponieważ Marcin i Lexy nie potrafili się dogadać prywatnie, dlatego zaangażowali do "rozwodu" swoich fanów.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 6