Gimper w szpitalu

Gimper po walce trafił do szpitala. Co dolega zawodnikowi Fame MMA?

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Canva, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,03.03.2023 11:30

Gimper na kilka tygodni wycofał się z działalności w internecie. Twórca commentary i zawodnik Fame MMA zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Influencer po krótkiej przerwie od aktywności w mediach społecznościowych wyjaśnił fanom, co było powodem jego nieobecności.

Tomasz Działowy, znany jako Gimper, to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Specjalizuje się w treściach newsowych i commentary. Dziewczyną twórcy jest trenerka personalna Klaudia Kołodziejczyk, znana jako Sheeya. Kanał Gimpera zgromadził społeczność liczącą ponad 2 mln subskrybentów.

Gimper, jak wielu innych influencerów, spróbował sił we freak fightach. Youtuber przegrał debiutancką walkę na Fame MMA 14Mateuszem Trąbką, znanym jako Tromba. Kolejny pojedynek na Fame MMA 17 z Cezarym Jóźwikiem wygrał w świetnym stylu. Niestety, walka mocno odbiła się na zdrowiu Gimpera.

Gimper trafił do szpitala

Gimper po walce z Jóźwikiem na kilka tygodni wycofał się z działalności w mediach społecznościowych. Powodem był pogarszający się stan zdrowia. Youtuber trafił do szpitala, ale nie ujawnił, dlaczego musiał być hospitalizowany. O szczegółach miał powiedzieć, gdy wydobrzeje.

trwa ładowanie posta...

Gimper opowiedział o cenie walki we freak fightach

Na początku marca youtuber wrócił do aktywności w internecie. W filmie z newsami poświęcił kilka minut, aby opowiedzieć, co się z nim działo. Influencer zmagał się z niewydolnością nerek. Co ciekawe, nie była to pierwsza tego typu sytuacja w jego karierze sportowej. Z podobną dolegliwością mierzył się po walce z Trombą na Fame MMA 14.

Twórca powiedział, że wykryto u niego rabdomiolizę powysiłkową: - To jest ładny medyczny termin na rozpad białek mięśniowych w wyniku dużego wysiłku dla organizmu, który w przypadku dużych problemów z nerkami może prowadzić do ich niewydolności. Tak też się stało w moim przypadku. Najpewniej jakiegoś rodzaju stan chorobowy nerek w moim organizmie istniał już o wiele wcześniej. Natomiast nerki są organem, który w przypadku jakichkolwiek problemów dosyć późno daje o sobie znać. Konsekwencją tego wszystkiego był poważny stan, który skończył się kilkoma dializami - wyjaśnił influencer na filmie, który opublikował na YouTube.

Maja Staśko ZGŁASZA TWÓRCÓW NA POLICJĘ! 🚨

Widzowie Gimpera w komentarzach pod nagraniem życzą twórcy szybkiego powrotu do zdrowia. Dołączamy się tych życzeń!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0