popkultura
Urodziny BTS na smutno? Boysband świętuje w niepełnym składzie
Fame MMA 17: Gdzie się odbędzie gala? Przeciek karty walk

Fame MMA 17 i karty walk. Gdzie będzie gala?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: VIbez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,07.11.2022 11:00

Fame MMA 17 odbędzie się w 2023 roku w Krakowie. Część zawodników została już oficjalnie przedstawiona. Co już wiemy o Fame MMA 17?

Ach, gale freakowe jeszcze nigdy nie były tak ciekawe. Choć niektórym najpewniej przejadł się już ten format. Sama gala Fame MMA 16 w Gliwicach nie została wyprzedana. To nie oznacza, że federacja się zwija.

Następna 17. odsłona, zapowiada się niesamowicie. Do klatki wejdą nowe postaci. A to wszystko w mieście królów polskich!

Fame MMA 17: Gdzie się odbędzie gala?

Podczas 16. gali dowiedzieliśmy się, gdzie odbędzie się następna odsłona wydarzenia. Fame MMA. 17. odbędzie się w Krakowie, a dokładniej w Tauron Arenie. Zdradził to Arkadiusz Tańcula. Nie znamy dokładnej daty, ale wiemy, że Fame MMA 17 odbędzie się dopiero w 2023 roku.

Spekulując na podstawie wcześniejszych gal, najpewniej możemy oczekiwać na termin w marcu, bowiem żadna gala Fame MMA nie odbyła się w styczniu i lutym.

trwa ładowanie posta...

Fame MMA 17: karta walk

Kto ma zawalczyć na Fame MMA 17? Domysły pozostawię na dalszą część tekstu. Najpierw przytoczę pewniaki, które oficjalnie zostały potwierdzone.

Największe niewaleczne show podczas 16. gali dał Wiewiór i Arkadiusz Tańcula. Ogłosili, że to oni zawalczą w 17. odsłonie o pas kategorii średniej (84 kg):

Wiewiór kandyduje na Prezesa Polskiego Związku Freak Fightów | FAME 16

trwa ładowanie posta...

Na następnej gali Filipek, który wygrał swoją walkę na 16. gali, stoczy pojedynek z Robertem Karasiem, który miał walczyć na 14. na zasadach K1 w małych rękawicach:

trwa ładowanie posta...

Łukasz Samoń, pseudonim Mandzio, to kolejny zawodnik, który pojawi się na Fame MMA 17. Nie znamy jeszcze jego przeciwnika, ale mamy go poznać już niedługo.

trwa ładowanie posta...

Oto jak wygląda obecnie karta walk Fame MMA 17:

  • Filipek kontra Robert Karaś (K1, małe rękawice);
  • Mandzio kontra jeszcze nieznany przeciwnik;
  • Wiewiór kontra Arkadiusz Tańcula (walka o pas kategorii średniej, 84 kg).

Fame MMA. Zawodnicy, który mają wystąpić w 2023 roku

Poza osobami, które zostały zapowiedziane oficjalne na następną galę, dostaliśmy też kilka nazwisk, które mają związać się z federacją i wystąpić w walce w bliżej nieokreślonej przyszłości. W teorii jest szansa, że dostaniemy te osoby na Fame MMA 17, ale zdecydowanie to nie jest żaden pewnik.

Nowymi nabytkami Fame MMA zostali Czarek Jóźwik (½ obecnego Abstra) oraz Sebastian Fabijański:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Tak, ten Fabijański, którego możecie kojarzyć z ostatniej dramy z Rafalalą, czy z grania kompletnego wariata w "Apokawixie". Pojawił się też ostatnio w filmie "Kryptonim Polska".

Podczas streama Dubiela (tak, Dubiel zaczął streamować, kto by pomyślał), poszedł "leak" walki. Czarek Jóźwik ma niby zawalczyć z NitroZyniakiem:

trwa ładowanie posta...

Ile w tym prawdy? Kto wie.

Trzeba też wspomnieć, że Natan Marcoń zyskał szansę na walkę podczas drugiej konferencji Fame MMA 16, więc i jego powrót do Fame jest całkiem możliwy.

trwa ładowanie posta...

Osoby, które NIE zawalczą na Fame MMA, choć mogliśmy się ich spodziewać? Szalony Reporter rozwiązał umowę z federacją za porozumieniem stron:

trwa ładowanie posta...

To będzie ciekawa gala.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Żółty Putin. Czy to dzieło Patryka Vegi?