Fagata "OnlyFans", piosenka i teledysk. Nie oglądajcie tego

Fagata nagrała kawałek pt. "OnlyFans". Tematem tzw. afera głosówkowa

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,07.12.2022 15:30

Fagata nagrała piosenkę pt. "OnlyFans", która pełna jest odniesień do jej przeszłości i tzw. afery głosówkowej. Fagata rapuje, a raczej mówi, o planach zapasowym i pewnym "piłkarzyku". Czy chodzi o tajemniczego "piłkarza Lecha"?

Dzisiaj o muzyce tworzonej przez influencerów. Jednym wychodzi to lepiej (Multi i YFL), innym niekoniecznie genialnie, ale nieźle (Ekipa). Są i tacy, jak Fagata, która wypuściła niedawno piosenkę pt. "OnlyFans".

Kim jest Fagata? O co chodzi w tzw. aferze głosówkowej?

Agata Fąk, w sieci znana jako Fagata, to kontrowersyjna influcencerka, która była uwikłana w niemałe dramy na przestrzeni ostatnich lat. Chociaż to ostatnia, kiedy jej była przyjaciółka Masza udostępniła głosówkę Fagaty, tli się po ponad pół roku.

Z nagrań głosowych, które miały być wymieniane pomiędzy Fagatą i Maszą, dowiedzieliśmy się, że planem na życie Fagaty miał być związek z kimś znanym i bogatym. Jej planem A miał być pewien tajemniczy piłkarz polskiego kulu, a  jej planem B było nawiązanie relacji romantycznej z twórcą Stuu, który miał zapewnić jej zasięgi. Wszystko to miało być alternatywą wobec studiów i pracy w zawodzie architektki.

Fagata twierdzi, że sytuacja ze Stuu została wyjaśnia, a byli partnerzy mają utrzymywać ze sobą pozytywną relację.

A teraz Fagata wydała piosenkę, która poniekąd odnosi się do jej przeszłości.

Fagata i piosenka pt. "OnlyFans"

Singiel wyszedł bez większej zapowiedzi. Ot, chwilę wcześniej pojawiła się informacja na Twitterze. O północy z 5 na 6 grudnia opublikowana została piosenka zatytułowana "OnlyFans". Przypomnijmy, że OnlyFans to także nazwa platformy dzięki niej ludzie mają dostęp do ekskluzywnych treści innych użytkowników - głównie zdjęć i wideo, za które płacą. Platforma zyskała na popularności ponieważ stałą się miejscem, gdzie dochodzi do wymiany materiałów erotycznych.

Fagata wie, co robi. Taka nazwa piosenki szybko upozycjonuje się w Google pod mocną frazą "Fagata OnlyFans". Posłuchają jej więc wszyscy, którzy będą poszukiwać jej konta na tym portalu. Wcale.

Ale przejdźmy już do samej piosenki i do teledysku. Ten ostatni jest - moim zdaniem -  całkowicie nudny i bez polotu. Oto piosenka Fagaty "OnlyFans":

FAGATA - ONLYFANS (Official Video)

Tekst? Genialny, błyskotliwy i przenikliwy. Refren brzmi, jakbyśmy słuchali generatora SI zmuszonego do wysłuchania dyskografii Oliwki Brazil przemieszanej z Malikiem Montaną.

"Only Fans, za małą dają hajs / Lubi tak gdy siadam mu na twarz / Hot as fuck, na ciele tatuaż / Piłkarzyku, zabierz swój chłopięcy skład" - rapuje, a właściwie mówi Fagata.

Dalej jest tylko lepiej. Fagata w piosenkce stwierdza, że jest "z wyższej ligi", że ludzie mogą "nagrywać dalej o niej", bo ona "zarabia cash". Jej przekaz jest prosty: hejt jej nie dotyka, ponieważ: "zapracowałam na to, jestem swoim planem C".

A odniesienia do "piłkarzyków"? Fagata w głoswkach, o których wcześniej pisałem, związek ze Stu określa jako jej plan B. Planem A miał być związek z tajemniczym "piłkarzem Lecha". Oficjalnie w piosence chodziło jej o "popularne określenie na chłopaka". XDDD

"Co do tekstu mojej piosenki bo widzę ze się gownoburza zrobiła:"Jestem swoim planem c" co miało oznaczać ze nie chce polegać na innych tylko na sobie i ja JESTEM SWOIM planem a nie jakiś facet A "piłkarzyk"to popularne określenie na chłopaka w tych czasach szczególnie na tiktoku" - napisała Fagata na Twitterze.

XDDD?

trwa ładowanie posta...

Reakcja internautów na "OnlyFans" Fagaty

Jesteście zaciekawieni, jak internet mógł zareagował na ten nowatorski kawałek Fagaty?

"Wszystko spoko, ale ja naprawdę nie zrozumiem, jaki masz cel w ciągłym nawiązywaniu do planu b, c ku*wa z.. wku*wia cię że inni ciągle to przytaczają, a sama tylko pokazujesz swój niski poziom nie umiejąc już wypuścić nic ze swoim udziałem bez tego tekstu na brandzie XD" - pisze internautka.

trwa ładowanie posta...

Fagata odpowiedziała, pytając się, czy internautka "ma umyte uszy" oraz stwierdziła, że nawija że "jest swoim planem C", co, cytując "nie mówię o kimś innym ani o żadnym wykorzystywaniu tylko o ku*wa sobie".

trwa ładowanie posta...

"Planem D, plan C to branża porno Fagata, ciągle trzeba Ci to przypominać?" - przypomniał Spysiński, który nadal najpewniej nie zawalczy na Fame MMA.

trwa ładowanie posta...

Internauci stworzyli nawet alternatywne zwrotki:

"Zapracowałam na to / bo Stuu kazał mi mówić na niego tato. / Trochę go wykorzystałam / ale ch*j z tym, bo d*py mu dałam / miał z tego jakieś korzyści / więc ch*j w was rasiści" - to chyba pod feat z Lizą.

trwa ładowanie posta...

"Fagata: nie nie ja nie wymyślałam tego planu a,b,c na płatkach, ktoś zrobił to za mnie. Tez Fagata: jestem swoim planem c XDDDDD" - zaznacza inna internautka.

trwa ładowanie posta...

Padło też przypomnienie, że przecież na ostatnim cage’u na High League Fagata mówiła, że miała dosyć nawiązania do aferki głosówkowej:

trwa ładowanie posta...

Poniżej padło nawiązanie do tego, że Yummers' reklamowało płatki Fagaty odwołaniem do wybierania facetów do realizacji planów zapasowych.

"Super kolejna gra słowna nawiązująca do wykorzystania Stuu 😍 Tego tekstu przed zarapowaniem tez nie widziałaś tak jak napisu na bilbordzie? Bo przecież tylko, dlatego on pojawił się w centrum Warszawy. Prawda?" - ironizuje inna osoba.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2