Fagata kontra Boxdel

Fagata gasi Boxdela. "Szybko zmienił zdanie..."

Źródło zdjęć: © Instagram - Fagata / Instagram - Fagata
Natalia Witulska,
31.01.2024 11:45

We wtorek 30 stycznia podczas programu "Aferki" Boxdel skomentował kontrowersyjną postać polskiego internetu Fagatę. Youtuber stwierdził, że jest aseksualna. Influencerka postanowiła odpowiedzieć na te słowa.

Michał Baron "Boxdel" to polski youtuber i włodarz Fame MMA. Podczas programu "Aferki" odniósł się do postaci Agaty Fąk "Fagaty". Dziewczyna to popularna influencerka oraz tiktokerka, która niedawno założyła konto na niebieskiej platformie. Udzieliła również wywiadu Żurnaliście, gdzie otwarcie przyznała, że sypiała ze znanym raperem Żabsonem.

Boxdel ocenił Fagatę w "Aferkach". Influencer stwierdził, że Agata jest aseksualna. Dziewczyna szybko odniosła się do tych słów w mediach społecznościowych.

Fagata kontra Boxdel

Podczas programu "Aferki" Boxdel odniósł się do postaci Fagaty. Wypowiedziane przez niego słowa odbiły się szerokim echem w mediach społecznościowych.

- Z Fagatą bardzo często się mijałem itd. Mój dobry ziomek, on gdzieś tam z nią miał taką relację chwilową, gdzie sobie pisali itd., więc jakby, dla mnie Fagata była takim po prostu ziomem. Ona przychodziła, zbijałem pionę, w ogóle tak wiesz, na takiej zasadzie "siema" i szedłem i robiłem coś swojego. [...] Chyba wiesz co, w przypadku Fagaty jest coś takiego, bo nie ukrywam, że ona jest bardzo ładną dziewczyną, nie? [...] To jest dobrze wyglądająca dziewczyna. Tak uważam, nie? I niektórzy mogą powiedzieć "o boże, ale ty masz gust, Boxdel ku**wa", wiesz. A ja uważam, że to jest zadbana kobieta, nie? W każdym razie uważam, że przez to wszystko, co jest wokół niej, jest dla mnie, jakby, jest dla mnie aseksualne - powiedział Michał Baron.

trwa ładowanie posta...

Fagata postanowiła szybko odpowiedzieć Boxdelowi. Udostępniła ich rozmowę na Instagramie, w której Michał pisze, że jest fanem niebieskiej platformy Agaty. Influencerka napisała krótko: "Oglądam Aferki i widzę, że Boxdel mówi, że jestem aseksualna... szybko zmienił zdanie...".

Fagata kontra Boxdel
Fagata kontra Boxdel (Fagata , X)

FAGATA - Bandycka jazda

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1