popkultura
Wersow bryluje w Paryżu. Założyła kosmicznie drogą biżuterię
Multi odpowiada Oliwce Brazil

Multi po raz OSTATNI odpowiada Oliwce Brazil. "Jestem zawiedziony"

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.06.2022 12:30

Brak skruchy, udawana szczerość, fejkowa przemiana. To główne zarzuty, które Young Multi ma wobec nowej piosenki Oliwki Brazil. Trudno nie przyznać mu racji.

Wszystko wskazuje na to, że drama pomiędzy Oliwką Brazil a Young Multim dobiegła końca. Przypomnijmy, że raperka w reakcji na krytykę ze strony Multiego stwierdziła, że jej przeciwnik "ma niespełnione marzenia o byciu raperem", a "to gó*no, co sprzedaje, nigdy nie stało obok muzyki". Multi odparł, że label organizuje Oliwce koncerty po wioskach, w których ludzie jej krzyczą, żeby zeszła ze sceny.

Podopieczna Smolastego wypuściła piosenkę Chcę Być Jak Oliwka Brazil, w której odpowiedziała na zarzuty. Utwór rozczarowuje, ponieważ wiele osób, które śledziły jej dramę z Young Multim, spodziewało się mocnej odpowiedzi podopiecznej Smolastego. Powrotu na scenę z przytupem. Tymczasem to, co otrzymaliśmy w Chcę Być Jak Oliwka Brazil, jest takie... meh. Odsłuchane, zapomniane.

Oliwka Brazil - Chcę Być Jak Oliwka Brazil [Official Music Video]

Young Multi po raz ostatni odpowiada Oliwce Brazil

Oliwka swoją najnowszą piosenkę pośrednio adresuje między innymi do Multiego. W związku z tym streamer poczuł się wywołany, aby raz jeszcze - zapewnia, że ostatni - zabrać głos na temat konfliktu.

Multi w trakcie odsłuchu nowej piosenki Oliwki Brazil przyznał, że czuje się zawiedziony. - Spodziewałem się czegoś… Czuję się bezradny. Co ja mam więcej powiedzieć na ten temat? Powiedziałem to dwa tygodnie temu. Nic więcej się tu nie da powiedzieć.

Streamer ocenił, że w normalnych warunkach nowa piosenka Oliwki byłaby poprawna. - Ale po tym wszystkim, co się odku*wiło, to już nie jestem w stanie patrzeć na to poważnie. Czuję niesmak - powiedział Multi. - Mam jeden zarzut do Oliwki. Każdy jest człowiekiem, popełnia błędy, ale wystarczy przeprosić. Czemu to słowo nadal nie wyszło z ust? Wystarczy się przyznać do błędu i dosłownie byłby koniec.

Oliwka robi wszystko, by nie powiedzieć słowa "przepraszam"

Multi nie wierzy w przemianę Oliwki, która miała się dokonać w jej nowym kawałku. - Robi wszystko, aby nie powiedzieć słowa "przepraszam". To jest takie sorry, not sorry. Pokazać to w taki sposób, że niby się żałuje, ale jednak to "przepraszam" tak piecze, ku*wa, że nie przejdzie mi przez usta.

Ja wierzę, że ludzie się zmieniają, że Oliwka mogłaby się zmienić, ale czemu nie wykorzystała tej okazji, by powiedzieć "sorry".

- Young Multi

Multi ocenił, że Chcę Być Jak Oliwka Brazil to numer, który powstał, aby uratować wizerunek raperki i nie jest szczery. - Za miesiąc ludzie pewnie o tym zapomną, ale niesmak pozostanie.

Zgadzacie się z argumentami Multiego?

OSTATNIA ODPOWIEDŹ DLA OLIWKI BRAZIL

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Aresztowania w związku z zabójstwem Tupaca. Przełom po 27 latach