Fagata ma "brudy" na Trombę i "grozi mu" ujawnieniem ich

Bagno się powiększa! Fagata ma "brudy" na Trombę i "grozi" ich ujawnieniem

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, TikTok
Oliwier NytkoOliwier Nytko,02.08.2022 12:30

Fagata grozi influencerom, którzy ją obrażają. Tym razem padło na Trombę, który "ma mieć coś za uszami". Czyli teraz Fagata będzie obnażała polski internet?

Można z łatwością stwierdzić, że bagno influencerskie się powiększa. Fagata, której rzekomo wyciekły głosówki (notatki głosowe z Messengera) - te od wykorzystania popularnego twórcy, aby się wybić -teraz odpowiada na zarzuty stawiane jej przez influencerów. A jednego z nich nawet ostrzega. Ach, jak iść na dno, to ze wszystkimi?

Tromba miał nazwać Fagatę "szmatą". Fagata odpowiada miłym ostrzeżeniem

Pora na wróżenie z fusów. Tromba miał rzekomo nazwać Fagatę "szmatą". Nie wiemy skąd wzięła się ta plotka, czy istnieją jakiekolwiek nagrania.

Fagata podczas transmisji została poproszona o odniesienie się do słów Tromby. Jej odpowiedź?

Ja wiem coś o Trombie i myślę, że (tutaj Fagata przechodzi na j. angielski) he better shut his mouth. Jak go spotkam, to mu powiem. Serio, bo ci wszyscy ludzie [influencerzy ~dop. red] oni mają rzeczy za uszami. Nie no, żeby odwrócić uwagę [od siebie], wyzywają innych? - oznajmiła na Instagramie Agata Fąk.

trwa ładowanie posta...

Czyli Tromba miał zrobić coś złego, a Agata o tym wie! Jaka ona wspaniała, że teraz zdecydowała się wspomnieć o tym. A czy przypadkiem to nie ona płakała niedawno, że "każdy zakłada sobie teczki na innych influencerów"?

Drama z Fagatą. Dlaczego wcześniej nie powiedziała, że... ?

Wygląda na to, że dziewczyna jest gotowa atakować tych, którzy nie są jej przychylni. A nie dlatego, że "prawda powinna wyjść na jaw".

Wiadome jest, że świat influencerów to bagno, które wciąga, zmieniając wiele osób na gorsze. Wiemy o tym świetnie od samej Fagaty, która po rzekomych oskarżeniach, że wykorzystała Stuu, teraz zaczyna chcieć pogrążyć także innych. Ale tylko tych, którzy są dla niej źli!

Agacie nie chodzi o prawdę. Raczej o to, by utrzymać rozpoznawalność na podobnym poziomie. Jeżeli influencerzy, czyli grupa posiadająca spory wpływ na wygląd internetu, zacznie o niej mówić w mniej pozytywny sposób, to… ta influencerka "od planu B" -wyciągnie "brudy".

A czyżby ona nie krytykowała tego samego? Bo wcale sprawa ze Stuu i planem B nie zaczęła się przez Maszę, która zaatakowała Fagatę.

WIP Bros: Mandzio miał rację

Inną sprawą jest ostatni wywiad u WIP Brosów z Yoshim. Skracając: Mandzio miał rację w swojej wypowiedzi z Twittera (tam, gdzie nazwał ją "workiem na spermę"), a Julki z Twittera się przyczepiły do tego, bo tak:

YOSHI - PRZEPROSIŁEM NITRO, FAGATY NIE

Mój take: Mandzio przegiął. Takie wyzywanie Fagaty nie służyło nikomu i stanowiło bezsensowne wyrażenie swoich emocji, zniżając się pod jej poziom i promując zachowania przemocowe i niesmaczne.

A według Reziego, Fagata powinna zostać usunięta z internetu

Rezi, uznawany za "oryginalnego" twórcę polskiego YouTube, powiedział wprost że nienawidzi Fagaty . Dodał, że powinna zostać permanentnie zbanowana z influencer marketingu. Przyrównał ją nawet do Queen of the Black:

REZI OSTRO O FAGACIE

W sprawie zabrała także głos popularna streamerka.

Nieuczesana o Fagacie: "jestem GIGA uczulona na takie zachowanie"

Kojarzycie Nieuczesaną? Wyraziła swoje zdanie na temat wykorzystywania facetów przez kobiety:

"Jako dziewczyna, która od zawsze miała głównie kolegów, to często widziałam jak po kolei byli wykorzystywani, wodzeni za nos, trzymani jako "plan B", friendzonowani, ale z obietnicami typu "jak będziemy samotni to się hajtniemy na 30tkę" i jestem GIGA uczulona na takie zachowanie, do tego stopnia, że wolałam wpychać nos w nie swoje sprawy i ryzykować utratę przyjaźni, niż biernie przyglądać się jak ktoś bawi się uczuciami przyjaciela. Niewinny flirt może być zabawą dla obu osób, ale obietnice wspólnej przyszłości i bawienie się uczuciami jest obrzydliwe. Do teraz widzę dużo takich przypadków dookoła mnie i zwyczajnie już brak sił i na dziewczyny które wykorzystują zauroczonych kumpli, ale i na zaślepionych miłością chłopaków, do których nie dociera (mimo dowodów) że ich wybranka wykorzystuje ich z pełną premedytacją. FFS 🧠>❤️" napisała w długim poście na Twitterze.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Wykorzystanie drugiej osoby jest złe. Dziękuję, że ktoś to wreszcie napisał w konstruktywny sposób. Wykorzystywanie kogokolwiek, czy to dla zabawy, czy dla korzyści majątkowych, jest "godne" bycia zcancelowanym.

Ile osób w sieci przestało istnieć za to, że zrobili coś X lat temu? I to pomimo przeprosin? A co robi Fagata? Aktywnie zarabia na tym, że miała wykorzystać kiedyś sławnego twórcę. Wcale tez nie reklamuje swoich płatków nawiązywaniem do wykorzystywania kogoś - wcale!

Źródło: TikTok, YouTube, Twitter

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4