Oliwka Brazil atakuje Fagatę w piosence

Oliwka Brazil kontra Fagata. "Frajerzyna spod Konina"

Źródło zdjęć: © Instagram - Fagata, Instagram - Oliwka Brazil / Instagram
Natalia Witulska,
01.03.2024 12:30

W piątek 1 marca Oliwka Brazil wydała swój nowy numer. Ku zaskoczeniu jej słuchaczy oraz wielu internautów, raperka zaczepiła w nim Agatę Fąk "Fagatę". Czy czeka nas drama w damskim muzycznym świecie?

Oliwia Bartosiewicz, działająca pod pseudonimem "Oliwka Brazil", to pochodząca z Marek polska piosenkarka, raperka oraz autorka tekstów. Popularność zyskała dzięki kontrowersyjnym oraz wulgarnym tekstom. Jej pierwszym oficjalnym singlem był numer "Big Mommy". Na tę chwilę teledysk do numeru piosenkarki obejrzało 12 mln osób. Oliwka wkroczyła na polską scenę muzyczną bardzo mocno i tak samo z niej spadła. Dziewczyna uwierzyła, że jest najlepszą raperką w kraju i nie przyjmowała krytyki.

Raper i streamer Multi skrytykował jeden z utworów Oliwki. Warto przypomnieć, że wcześniej chwalił dziewczynę za warsztat i teksty, po prostu piosenka "Mamacita" nie przypadła mu do gustu. Piosenkarce nie spodobało się, że znany muzyk ją skrytykował. Stwierdziła, że Multi marzy o jej karierze oraz tłumach na koncertach. Na Instagramie napisała, że Michał jedynie siedzi przed komputerem i szczeka na temat jej muzyki. Na Oliwkę spadł wtedy ogromny hejt. Ludzie tłumaczyli jej, że nie wszystkie nuty spodobają się każdemu. Dziewczyna nie przyjmowała argumentów i usunęła się ze sceny.

W listopadzie 2023 r. Oliwka Brazil wróciła. Trzeba przyznać, że zrobiła to z przytupem. Jej numer "Freestyle" spodobał się odbiorcom, chociaż nie zrobił tak dużych wyświetleń jak poprzednie hity. W piątek 1 marca raperka wydała nowy numer, w którym zaczepia Agatę Fąk "Fagatę". Czyżby liczyła na to, że drama zwiększy zasięgi?

"Bandycka jazda" Fagaty

Agata Fąk, znana w sieci jako "Fagata", to popularna polska influencerka. Słynie z tego, że jest wyzwolona, a w jej słowniku nie istnieje takie słowo jak tabu. Otwarcie mówi, że nie wstydzi się niczego. W 2022 r. rozpoczęła karierę muzyczną i zajęła się rapowaniem. W grudniu 2023 r. wydała numer "Bandycka jazda". Dziewczyna rapuje w nim, że jest "seksi c*pką spod Konina". Tekst ten odbił się w mediach społecznościowych szerokim echem. Większość internautów naśmiewała się z słów Agaty, ale trzeba przyznać, że numer zrobił imponujące zasięgi. Na ten moment teledysk do piosenki obejrzały ponad trzy miliony osób.

FAGATA - Bandycka jazda

Mimo że większość osób śmiała się z tekstu napisanego przez Agatę, to dziewczyna osiągnęła to, na czym bez wątpienia jej zależało. Cały internet mówił o numerze "Bandycka jazda". Do dźwięku nagrano tysiące tiktoków. Popularny streamer Izak nawet zagrał piosenkę Agaty na gitarze, robiąc z niej romantyczną balladę.

Oliwka Brazil kontra Fagata

W piątek 1 marca Oliwka Brazil wydała najnowszy numer. Piosenka nosi tytuł "Plan F", który bez wątpienia jest nawiązaniem do Fagaty. Przypomnijmy, w 2022 r. na światło dzienne wyszły głosówki, które Agata wysyłała do byłej przyjaciółki Maszy. Mówiła w nich o tym, że jej związek z byłym youtuberem Stuu jest planem B, gdyby nie wyszło jej z piłkarzem z Poznania. Można więc założyć, że już tytuł piosenki ma wbijać szpilkę popularnej influencerce.

Najnowszy numer Oliwki Brazil bezpośrednio atakuje Fagatę. Raperka w mocnych słowach odnosi się do postaci Agaty.

"Frajerzyno spod Konina, nie masz nic w sobie, przejdziesz bokiem Brazil to nie trampolina tak jak związek z dzieciorobem. Każdy tylko jej używa jak robota do oblodzeń" - rapuje Oliwka.

Oliwka Brazil - Plan F [Official Music Video]

Na ten moment Agata w żaden sposób nie odniosła się do numeru Oliwki Brazil. Myślicie, że możemy liczyć na dramę w kobiecym muzycznym świecie?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 10
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Masza,zgłoś
Xd to jest żałosne to nawet nie rap tylko jakieś striptiz-wulgaryzmy
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Miś uszatek..,zgłoś
Tandeta,tandeta,tandeta, takie rapowanie powinno byc zabronione .... nikt tego nie powinien słuchać ..żenada
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zybkibil,zgłoś
Patrząc na to że nikt nie mówi o oliwce brazil to może dużo zyskać z sporze z fagatą nie rozumiem tez tego żeby zaczepiać osobę o której się dużo mówi w internecie po to żeby trochę atencji zebrać i żeby literki się zgadzały i być w epicentrum uwagi nie pozdrawiam ciebie oliwka brazil atecjusza
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 4