Viralowy tata

Dziki Trener się zamknął, przemówił Viralowy tata. Nowy patocoach każe 17-latkom "ZAP***DALAĆ"

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,22.03.2022 15:00

Jak zostać autorytetem w internecie? Wystarczy, że drzesz ryja i używasz wulgarnego słownictwa, a stado bara... tzn. owiec uwierzy we wszystko, co powiesz. Zadziałało u Kołcza Majka, Dzikiego Trenera i działa w przypadku nowego promotora kultury zapierdolu na TikToku - Viralowego taty.

Viralowy tata ciężko pracuje, aby było o nim głośno w interencie. Jako dumny absolwent Uniwersytetu Chłopskiego Rozumu posiada wiedzę, która pozwala mu swobodnie wypowiadać się na każdy temat. Geopolityka, sport, relacje damsko-męskie, tematy parentingowe czy zarządzanie finansami. Twój stary pijany miałby godnego towarzysza rozmów przy świątecznym stole.

W polskim internecie panuje nieformalna zasada, że jeśli podnosisz głos i używasz wulgaryzmów, to ludzie uznają cię za eksperta. Właśnie dlatego niektórzy sądzą, że Dziki Trener zna się na medycynie, Kołcz Majk na zarabianiu pieniędzy, a Aleksander Jabłonowski na stosunkach międzynarodowych. Viralowy tata chciał udowodnić, że zna się na życiu, ale na szczęście wyszła mu żenada do potęgi n-tej.

Viralowy tata miło do 17-latków: "Trzeba zapi*rdalać"

Viralowy tata dostał pytanie od fana, od czego zacząć w wieku 17 lat? Mężczyzna, którego na TikToku śledzi już ponad 160 tys. osób, wykorzystał tę okazję, aby streścić swoją życiową filozofię, która jest niczym innym, jak uwielbieniem kultury zapierdolu i przepisem na załamanie nerwowe przed 30-stką.

Absolwent Uniwersytetu Chłopskiego Rozumu krytykuje współczesnych 17-latków, którzy mają czelność nie pracować jak niewolnicy. Coach zaleca im, aby naśladowali jego życiowe wybory. Mężczyzna chwali się, że jako nastolatek kosił trawę u sąsiada, odśnieżał posesję, mył szyby samochodom na skrzyżowaniach, jeździł na zbieranie pomidorów i pomagał na budowach.

Viralowy tata swoimi poglądami uosabia typowego polskiego Janusza biznesu z firmy Januszex spółka zoo, który żyłuje na swoich pracowników każdej złotówki. Znajcie swoją wartość i prawa, nie wierzcie w teksty takie jak te autorstwa naszego coacha:

Wy powiecie, że za siedemnaście złotych nie będziecie pracować, bo to jest wyzysk. Wy najniższa stawka, umowa-srowa... Człowieku, dlaczego ty od razu, ku*wa, szukasz problemów? Jaka umowa? Ledwo odrosłeś, ku*wa, od dywanu i jaką ty chcesz umowę?

- Viralowy tata

- Rusz dupę, wstań od komputera i zarób stówę - apeluje Viralowy tata, niemal powtarzając słowa Kim Kardashian, która w swej "mądrości" poradziła kobietom, aby "ruszyły dupę i pracowały".

Jeśli w wieku 17 lat nie potrafisz zarobić stówy dziennie, to dla Viralowego taty jesteś niedorajdą, fajtłapą i nie znajdziesz dla siebie dziewczyny, bo one "lecą na kasę".

Rusz tą z dupę zza tego komputera. Większość z was jest śmierdzącymi leniami. Nic wam się nie chce, tylko k*rwa daj, daj, daj i daj. Nie ma daj. Trzeba zapierd*lać. Dlatego większość z was nic nie osiągnie.

- Viralowy tata
trwa ładowanie posta...

Poniżanie Polaków działa. "Jest pan genialny!"

Mogłoby się wydawać, że nikt nie nabierze się na filmik z poradami w stylu twój stary pijany obraża wujka na weselu. Nic bardziej mylnego. Pod materiałem Viralowego taty większość komentarzy ma pozytywny charakter. Internauci bez żadnej refleksji przytakują mężczyźnie, kompletnie nie zauważając tego, że nagranie jest szkodliwe.

Komentarze pod filmem Viralowego taty
Komentarze pod filmem Viralowego taty (TikTok)
Komentarze pod filmem Viralowego taty
Komentarze pod filmem Viralowego taty (TikTok)
Komentarze pod filmem Viralowego taty
Komentarze pod filmem Viralowego taty (TikTok)
Komentarze pod filmem Viralowego taty
Komentarze pod filmem Viralowego taty (TikTok)
Komentarze pod filmem Viralowego taty
Komentarze pod filmem Viralowego taty (TikTok)
Komentarze pod filmem Viralowego taty
Komentarze pod filmem Viralowego taty (TikTok)

Słuchaj Viralowego taty, wtedy na pewno będziesz "w czarnej dupie"

Mam nadzieję, że nie mówię prawdy objawionej, ale sensem życia nie jest zapieprzanie aż do nieprzytomności. Tym bardziej nie w wieku 17 lat. Owszem, jeśli masz ochotę zniszczyć swoje zdrowie albo wypalić się zawodowo, słuchaj guru kultury zapierdolu pokroju ojca Maty ("trzeba pracować 16 godzin na dobę"), Dawida Piątkowskiego ("weź kredyt i zbuduj bliźniaki) albo bohatera niniejszego artykułu. Nikt nie zabroni ci żyć jak niewolnik w XXI wieku.

Nie daj sobie wmówić, że jeśli nie harujesz jak wół, to jesteś gorszym człowiekiem - śmierdzącym leniem, niedorajdą i fajtłapą. Jest to kłamstwo. Jeśli w nie uwierzysz, z bezwzględnością wykorzystają to później twoi pracodawcy, zlecając ci nadgodziny, dodatkowe obowiązki, większą liczbę klientów. Co z tego, że będziesz wypalonym wrakiem człowieka - przecież zapierdalasz jak przykazał Viralowy tata.

Czas powiedzieć STOP pseudoautorytetom z TikToka czy z Instagrama, którzy upraszają świat do zero-jedynkowego: "zarabiasz hajs albo jesteś przegrywem". Nie każdy musi być milionerem, prowadzić firmę i mieć tysiące fanów w social mediach. Świat jest bardziej skomplikowany niż dwuminutowy klip w internecie i nie ma nic złego, jeśli czasami się w tym świecie zgubisz, bo szukasz swojej drogi.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 15
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 18
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 13
Stach,zgłoś
Społeczeństwo wie jak szkodliwy jest komputer i smarfon, psychiatrzy i teraupeuci stoją na stanowisku, iż przyczyną większości zaburzeń emocjonalnych u dzieci i młodzieży jest brak stawianych zadań i obowiązków mogących realnie wpłynąć na rozwój młodego człowieka. Odśnieżając podjazd by rano wyjechać do pracy, czy szkoły nie czyni mnie niewolnikiem, ani obywatelem gorszego sortu. Nie wiem, czym fizycznie różni się sprzątanie pokoju od mycia okien. Ale skoro chce być wolnym człowiekiem niech nie sprząta. Proszę sprawdzić najniższa krajowa w 2022r, większość taka ma na umowie i zasowa dodatkowe godziny by mieć na zycie. Więc jeśli praca za 17 czy 18 zł dla młodego człowieka bez doświadczenia, przygotowania, kwalifikacji to wyzysk i niewolnictwo, to mamy najlepszy dowód, że komputer i smartfon dawno już zrobiły sieczke z mózgu w młodym pokoleniu.
Odpowiedz
9Zgadzam się3Nie zgadzam się
Gniot, nie artrykuł- skoszenie trawy nazywasz pracą, dzięki której można dostać załamania nerwowego???? Dramat. Za gówniarza pracowałam na miarę swoich możliwości, nikt mi nic nie dał.
Odpowiedz
10Zgadzam się5Nie zgadzam się
Adzio,zgłoś
Artykuł bez konkretnych argumentów, przeinaczający przekaz. Niewolnikami jesteśmy wszyscy,jak nie zarobimy to nie będzie nas stać na jedzenie i mieszkanie. A co do współczesnej młodzieży to fakt mają dwie lewe ręce, nie wszyscy ale większość. A jak chodzi o zarabianie w wieku 17 lat to mi się i trafiało 200 zł za dzień rzadko ale się trafiło, i tak też imałem się czego się da aby mieć na imprezy
Odpowiedz
9Zgadzam się5Nie zgadzam się