Buty z papierków po lodach Ekipy

Zrobił buty z papierków po lodach Ekipy. Fani Friza oszaleli na ich punkcie

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.10.2021 12:05

Majk Novak jest mistrzem szewskim, który na TikToku dał popis swojej wyjątkowej kreatywności. Twórca kupił kilkanaście lodów Ekipy. Następnie, zamiast wyrzucić papierki po lodach do śmietnika - zrobił z nich buty.

W 2021 roku Ekipa Friza wyskakuje nawet po otwarciu lodówki. Kolektyw influencerów z Krakowa zawładnął nie tylko Kartą na Czasie na polskim YouTube, bo coraz częściej logo Ekipy można spotkać na sklepowych półkach. Internetowi twórcy produkują lody, płyty, zeszyty, napoje, a każdy ich projekt kończy się mniejszym lub większym sukcesem - to zasługa gigantycznej społeczności młodych fanów.

Majk Novak w kreatywny sposób wykorzystał niesłabnącą popularność Ekipy Friza, aby pochwalić się swoim talentem. Mężczyzna jest mistrzem szewskim, który - jak sam o sobie pisze - projektuje buty od ponad 20 lat. Rozwija konto na TikToku, gdzie wrzuca treści lifestylowe i hobbystyczne. Niedawno twórca rozpoczął na swoim profilu serię, która przykuła uwagę fanów Ekipy Friza.

Buty z papierków po lodach Ekipy - hit czy kit?

W drugiej połowie lipca mężczyzna zaczął serię, w której pokazuje, jak robi buty z papierków po lodach Ekipy. Artysta wykorzystał do tego projektu 12 papierków po mrożonych przysmakach. Na udostępnionych przez mężczyznę filmikach widzimy proces tworzenia nietypowego obuwia krok po kroku - od zaprojektowania szablonu, przez ćwiekowanie, po lepienie podeszw.

Może produkcja na masową skalę?

Proces tworzenia butów z papierków po lodach Ekipy jest już na ukończeniu. W najnowszym filmiku z serii, który ukazał się na kanale Majka, obserwujemy, jak szewc przykleja podeszwę z butem. Twórca opowiada o swoim fachu w bardzo ciekawy i - jak zauważyło wielu internautów w komentarzach - relaksujący sposób. "Brzmi pan jak lektor". "Bardzo interesująco Pan opowiada".

Tiktoker zakomunikował fanom, że buty z papierków po lodach Ekipy będzie można wygrać w konkursie. Moim zdaniem twórca powinien pójść o krok dalej i podpisać deal z Ekipą na masową produkcję tych butów - biorąc pod uwagę popularność Friza, produkt wyprzedałby się na pniu.

Poniżej znajdziecie linki do wszystkich filmów z serii, jak zrobić buty z papierków po lodach Ekipy:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Co myślicie o tym projekcie? Poszlibyście na zajęcia albo do pracy w butach z papierków po lodach Ekipy?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 2