popkultura
Afera pedofilska na YouTube. Zgłoszą sprawę do prokuratury
Dziki Trener wydarł się na temat Ukrainy

Dziki Trener wydarł się na temat Ukrainy. Absolwenci Uniwersytetu Chłopskiego Rozumu zachwyceni

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,14.03.2022 14:05

Michał Bodzioch, który występuje w internecie pod pseudonimem Dziki Trener, wypowiedział się na temat wojny w Ukrainie. W skrócie: pandemii nie ma, Unia jest zła, rząd rozdaje pieniądze. Czyli powiedział to samo, co twój stary mówi podczas rodzinnego obiadu, ale z tą różnicą, że wydarł się do kamery.

Kiedy Władimir Putin dokonał agresji na terytorium Ukrainy, nagle wielu Polaków zostało ekspertami od wojskowości i geopolityki. Internet zalała fala komentarzy absolwentów Uniwersytetu Chłopskiego Rozumu na temat sytuacji za naszą wschodnią granicą. Wszyscy czekaliśmy aż głos zabierze nieoficjalny rektor tejże uczelni, czyli Michał Bodzioch ps. Dziki Trener.

Bodzioch prowadzi spółkę Dziki Trener Sp. z o.o., która w grudniu ubiegłego roku nabyła 1,5 mln akcji mPay S.A. Spółka w ramach umowy inwestycyjnej będzie prowadziła wspólne działania promocyjne aplikacji do płatności mobilnych. Mężczyzna rozwija stronę, na której oferuje plany żywieniowe i treningowe. Na YouTube prowadzi kanał, który subskrybuje 675 tys. osób.

Dziki Trener niczym twój stary, który zna się na wszystkim

Kanał Dzikiego Trenera jest kopalnią memów. Bodzioch ma w zwyczaju wypowiadać się na tematy społeczno-polityczne, a ponieważ wydziera się do kamery, jest wulgarny i mówi to, co ludzie chcą usłyszeć, jego fani uznali, że jest autorytetem w tej sprawie, którą akurat nagłaśnia. Krytycy Bodziocha kpią z jego fanbazy i zadają pytania w stylu: Kiedy Dziki Trener wydrze się na temat x, bo nie wiem, co o tym myśleć?.

Na początku tego roku Bodzioch poczuł się w obowiązku, aby wydrzeć się na temat problemów Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. Para rozstała się przed narodzinami swojego dziecka, a kilka miesięcy później okazało się, że u chłopca zdiagnozowano nowotwór. Stępień założyła zbiórkę na leczenie dziecka, no i wtedy Dziki Trener się odpalił, wytykając kobiecie nieumiejętne zarządzanie pieniędzmi.

MODELKA I PIŁKARZ NIE MAJĄ NA LECZENIE DZIECKA

Warto zauważyć, że Dziki Trener ukończył na Uniwersytecie Chłopskiego Rozumu kierunek medyczny, ponieważ często wypowiada się na temat szczepień i pandemii COVID-19. Dziki zasugerował, że pandemia może być spiskiem, ponieważ Bill Gates miał "zaplanować" jej wybuch jeszcze w 2019 roku. Jest to teoria spiskowa, w którą wielu ludzi niestety wierzy do dzisiaj.

Dziki zabrał głos na temat Ukrainy, więc już wiadomo, co o tym myśleć

Można było się spodziewać, że Dziki Trener nie przepuści tematu Ukrainy i prędzej czy później zabierze głos. Studenci Uniwersytetu Chłopskiego Rozumu doczekali się tego wiekopomnego momentu dopiero po dwóch tygodniach wojny.

Bodzioch opowiedział o rzekomej sytuacji, jakiej był świadkiem podczas kontroli paszportowej, gdy wracał z Turcji. Spotkał na lotnisku kobietę, która "nie wyglądała na Ukrainkę". Oznajmiła funkcjonariuszom straży granicznej, że ucieka przed wojną, w związku z tym nie musiała udowadniać, że jest zaszczepiona. Tymczasem Dziki Trener musiał wypełniać formularze związane z kwarantanną, bo nie jest zaszczepiony.

Dziki Trener nie mógł przepuścić okazji, aby zasiać wątpliwość wśród niemal 700 tys. subskrybujących go osób, czy pandemia COVID-19 w ogóle istnieje, no bo nie widzi teraz artykułów na ten temat. Bodzioch pyta, czy jeśli pandemia jednak istnieje, to czy jest niebezpieczna, ponieważ niektórych obostrzenia nie obowiązują. Nie, Dziki, 6 mln osób zmarłych na COVID-19 na całym świecie to koincydencja (tutaj pozwoliłem sobie nawiązać do antyszczepionkowego guru Stanisława Michalkiewicza).

Bodzioch powtarza znany wszystkim fakt, że polski system zdrowia jest nieudolny, a napływ uchodźców tylko uwypukli jego patologie. Ponadto trener fitness krytykuje pomysł rządu, aby traktować uchodźców na równi z Polakami, oferując im np. benefit 500 plus. Bodzioch nie widzi żadnego planu względem uchodźców, tylko "rozdawanie na prawo i lewo". Aha, no i kraje zachodnie niewystarczająco angażują się w pomoc uchodźcom.

UKRAINA

Okej, wszyscy wiemy, że napływ uchodźców z Ukrainy jest wyzwaniem dla naszego kraju, a rząd siedzi z ręką w nocniku. Jest to ocena stanu rzeczy, którą potrafi sformułować twój stary przed telewizorem. Skoro Dziki Trener nie jest w stanie pogłębić tej analizy, to po co w ogóle się wypowiadał? A no tak, trzeba wykorzystać okazję i przypomnieć ludziom, że pandemia może być spiskiem.

Wyznawcom Dzikiego nie przeszkadza to, że facet mówi oczywistości. Wystarczy przeczytać komentarze na temat jego "ekspertyzy".

Fani Dzikiego Trenera
Fani Dzikiego Trenera (YouTube)
Fani Dzikiego Trenera
Fani Dzikiego Trenera (YouTube)
Fani Dzikiego Trenera
Fani Dzikiego Trenera (YouTube)
Fani Dzikiego Trenera
Fani Dzikiego Trenera (YouTube)
Fani Dzikiego Trenera
Fani Dzikiego Trenera (YouTube)
Fani Dzikiego Trenera
Fani Dzikiego Trenera (Twitter)

Ze swojej strony polecamy posłuchać prawdziwych ekspertów na temat wojny w Ukrainie np. analityków z Ośrodka Studiów Wschodnich albo Raport o Stanie Świata Dariusza Rosiaka.

Wojna na Ukrainie i rosyjska armia. Podsumowanie dwóch tygodni agresji

Raport o stanie świata - 11 marca 2022

Źródła: konkret24.tvn24.pl/mpay.pl/donald.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 15
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 30
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 10
  • emoji kupka - liczba głosów: 84
Young Leosia kręci z Kacprem Błońskim? Internetowe swatki w akcji