Internauci odpowiadają na viralową wypowiedź Kim Kardashian

Nie, nie wystarczy "ruszyć tyłka". Internauci odpowiadają na viralową wypowiedź Kim Kardashian

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Variety
Anna RusakAnna Rusak,14.03.2022 13:42

Kim Kardashian udzieliła wywiadu "Variety", w którym podzieliła się swoim przepisem na sukces. Nie spodobał się on jednak internautom, którzy postanowili wytłumaczyć celebrytce, jak wygląda prawdziwy świat.

Kim Kardashian chyba nie może pokazać się na okładce magazynu bez wywołania kontrowersji. Jakiś czas temu, gdy została gwiazdą "Vogue’a" fani przyczepili się do jej stylizacji, oskarżając celebrytkę o przywłaszczenie kulturowe.

Tym razem Kim udzieliła wywiadu amerykańskiemu magazynowi Variety, a jedna z jej wypowiedzi dość szybko stała się viralem. Oburzeni internauci postanowili odpowiedzieć celebrytce, wyjaśniając jej przy okazji jak wygląda rzeczywistość.

Kim i jej złota rada - "Rusz tyłek"

Kardashian, promując swoje nowe show, postanowiła podzielić się receptą na sukces. Celebrytka poczuła chyba, że nie może dłużej ukrywać tej tajemnicy. Złota rada Kardashian jest bardzo prosta i z pewnością mógłby się pod nią podpisać ojciec Maty.


Mam najlepszą radę dla kobiet w biznesie. Podnieście swoje pie*rzone tyłki i pracujcie. Zdaje się, że w dzisiejszych czasach nikt nie chce pracować.

- Variety
trwa ładowanie posta...

Wystarczy wstać i zacząć pracować, żeby zostać biznesmenką. Naprawdę nie rozumiem, czemu nikt nie powiedział nam tego wcześniej! Spokojnie, to jednak nie koniec złotych rad Kim. Jeśli czujecie, że już stosujecie się do tej pierwszej, ale wciąż wam nie wychodzi, to po prostu musicie sprawdzić, jak wygląda wasze środowisko pracy.


Musisz otaczać się ludźmi, którzy chcą pracować. Mieć dobre środowisko pracy, gdzie wszyscy kochają to, co robią, bo masz tylko jedno życie. Żadnego toksycznego środowiska pracy.

- Variety

Kardashina kontra rzeczywistość

Oczywiście "rada" Kim nie ma niczego wspólnego z rzeczywistością, na co uwagę zwracają też internauci. Ironicznie pytają o to, jak ktoś, kto w ogóle nie ma pojęcia o biedzie, może wypowiadać się na takie tematy.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Kim chyba trochę zapomniała, że jest dość uprzywilejowaną osobą. Ciekawe, co powiedziałaby np. tym wszystkim ciężko pracującym, samotnie wychowującym dzieci matkom, które pracują na dwa etaty i wciąż - cóż za zdziwienie - nie mogą mówić nawet o ułamku oszczędności.

trwa ładowanie posta...

Kardashiance polecałabym zapoznanie się z terminem "merytokracji", który jasno pokazuje, że nie wszyscy stratujemy z tego samego poziomu i mówienie o tym, że "ciężką pracą" możemy gdzieś dojść, bez znaczenia kim jesteśmy, jest po prostu szkodliwe.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Variety

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0