Clout MMA ogłasza świąteczną galę

Clout MMA ogłasza kolejną galę. Opłatek, fajerwerki i walki w oktagonie

Źródło zdjęć: © Clout MMA, Instagram
Weronika Paliczka,
22.11.2023 13:00

Clout MMA nie zwalnia. Mimo kontrowersji związanych z federacją władze ogłosiły kolejną galę. Tym razem zawodnicy zmierzą się w atmosferze kolęd i sztucznych ogni.

Choć Clout MMA interesuje się m.in. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, władze organizacji nie zwalniają tempa. Federacja ogłosiła kolejną galę: tym razem zawodnicy zmierzą się zaraz po zjedzeniu karpia i barszczu z uszkami.

Świąteczne bójki w Clout MMA? Nie ma sprawy

Gala Clout MMA 3 odbędzie się 29 grudnia 2023 r. w Studiu Polsat w Warszawie. Nazwa wydarzenia w bezpośredni sposób nawiązuje do świąt: Santa Clout to w końcu prawie Santa Claus. Na Instagramie federacji napisano: "CLOUT MMA 3: Santa Clout już 29 grudnia w Warszawie. Świąteczno-noworoczny czas to okres rozliczeń i zupełnie nowego początku. W klatce CLOUT MMA rozstrzygnie się wiele konfliktów, nie zabraknie mocnych sportowych pojedynków i... głośnych debiutów".

Clout MMA zapewniło, że dotychczasowe problemy z pay per view nie powinny wystąpić, ponieważ federacja zmieniła dostawcę: "Na CLOUT MMA 3: Santa Clout PPV zostanie dostarczone przez nowego dostawcę - firmę StreamOnline".

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Bilety na Clout MMA 3 dostępne są w bileterii Going. Ceny są jednak zabójcze: jedna wejściówka to koszt 700 zł, do których należy doliczyć 46,75 zł opłaty serwisowej. W tej kwocie zawarty jest "catering VIP". Kwota ta jednak dotyczy najtańszych miejsc w sektorze V. Za najlepsze miejscówki należy zapłacić 1200 zł.

Wielu komentujących zauważa jednak, że po poprzednich problemach w związku z PPV nie zamierzają kupować dostępu. Cena wejściówek również wzbudza kontrowersje. Jedna z osób napisała: "7 stów za bilet? Mhm już lecę".

Zainteresowanie galą Clout MMA wyraził natomiast Daniel Magical, który skomentował ogłoszenie słowem "Lecimy". Nie wiadomo, czy patostreamer pojawi się na wydarzeniu w roli zawodnika: po występie jego matki oraz byłej dziewczyny nic nie powinno dziwić.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
wwwatujest,zgłoś
Najpierw wytrzaskają się po pyskach, a później złożą sobie życzenia.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się