Lexy Chaplin przeprasza

Druga gala Clout MMA. Lexy Chaplin znowu przeprasza

Źródło zdjęć: © YouTube - Lexy Chaplin / YouTube
Natalia Witulska,
29.10.2023 13:00

W sobotę 28 października odbyła się druga edycja Clout MMA. Organizatorzy nie mają powodów do zadowolenia. Lexy Chaplin znowu musiała przepraszać internautów.

W sobotę 28 października miała miejsce druga edycja Clout MMA. Po pierwszej mocno nieudanej gali, widzowie liczyli, że organizatorzy staną na wysokości zadania. Niestety, stream nie działał, zawieszał się, ciął. Internauci nie zostawili na Lexy Chaplin suchej nitki.

Lexy Chaplin przeprasza widzów za Clout MMA

Większość internautów była pewna, że druga edycja Clout MMA odbędzie się bez problemów. Liczono, że organizatorzy wyciągną wnioski z błędów, które popełnili, a stream będzie działał bez zarzutów. Niestety, nic się nie udało, a media społecznościowe wrzały z niezadowolenia.

trwa ładowanie posta...

Lexy Chaplin odniosła się do złości obserwatorów na Instagramie. Napisała krótką wiadomość do internautów. Zapewniała, że była pewna, że wszystko się uda, a ludzie nie będą mieli problemów z oglądaniem walk podczas gali.

"Przepraszam, nawet nie wiem co napisać, po prostu przepraszam. Od trzech miesięcy pracowaliśmy nad ppv, gwarantowano mi do samego końca, że nie ma najmniejszej szansy na jakąkolwiek atrakcję" - napisała Lexy.

Lexy Chaplin z przeprosinami
Lexy Chaplin z przeprosinami (Instagram - Lexy Chaplin , Instagram)

W komentarzach pod zdjęciami Lexy na Instagramie wciąż pojawiają się negatywne komentarze. Niektórzy internauci sugerują nawet pozew zbiorowy przeciwko organizatorom gali.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2