Internauci kłócą się o zęby Pauliny Kozłowskiej

Awantura o zęby. Internauci atakują Paulinę Kozłowską

Źródło zdjęć: © Instagram: paulinaakozlowska / Instagram: paulinaakozlowska
Weronika Paliczka,
07.02.2024 10:00

Paulina Kozłowska już wkrótce zawalczy na Fame MMA. Była dziewczyna Mini Majka zmierzy się z Murcix. Podczas konferencji to jednak nie temat walki był najważniejszy dla internautów.

Walka Murcix i Pauliny Kozłowskiej zapowiadana jest jako ciekawe wydarzenie. Influencerki łączy wspólna przeszłość - obie wywodzą się z Ekipy Friza. Murcix, jak sama mówi, była w "OG składzie". Paulina Kozłowska dołączyła do Ekipy dzięki swojemu byłemu partnerowi - Mini Majkowi. Celebrytki nie miały sobie zbyt wiele do zarzucenia, do dyskusji włączyli się więc internauci.

Zęby Pauliny Kozłowskiej wydarzeniem wieczoru

Podczas konferencji Fame MMA wykonano niekorzystne zbliżenie na twarz Pauliny Kozłowskiej. Internauci zwrócili uwagę na jej zęby, które na zdjęciu mają nienaturalną barwę. Na influencerkę spadła lawina negatywnych komentarzy. Jedni zarzucają kobiecie brak odpowiedniej higieny, inni niewłaściwą dietę i sięganie po używki, które wpływają na kolor zębów. Jeden internauta napisał: "sam nie mam dwóch zębów, a reszta jest żółtawa, a to, co ona ma w r*ju to już gruba przesada". Inny komentator wykorzystał wpis dotyczący zębów, aby skrytykować wygląd i osobowość Pauliny: "nie wiem, dalej ona dla mnie jest paskudna i głupia".

Krytykujący zapominają o jednym szczególe. Paulina Kozłowska ma założony stały aparat ortodontyczny. Żaden stomatolog nie podejmie się założenia aparatu, jeśli zęby nie będą wyleczone. Influencerka musi więc mieć zdrowe uzębienie. Kwestia odcienia zębów na zdjęciu najprawdopodobniej wynika z zafarbowanych gumek stosowanych przy aparatach stomatologicznych. Drugą możliwością jest zjedzenie lub wypicie przez Paulinę Kozłowską czegoś, co chwilowo zafarbowało szkliwo. Trzecią opcją jest złe światło, które nie do końca oświetla zęby. Na innych zdjęciach szczęka Pauliny wygląda znacznie lepiej.

trwa ładowanie posta...

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0