Apple Vision Pro już dostępne. Są pierwsze problemy
Najnowszy produkt Apple trafił do sprzedaży. Pierwsi właściciele Apple Vision Pro mogą już pochwalić się nowinką technologiczną. Pojawiają się jednak problemy związane z gadżetem.
Apple nie próżnuje. Firma stara się wychodzić naprzeciw potrzebom konsumentów. 2 lutego amerykańską premierę miały gogle Apple Vision Pro, łączące w sobie elementy rozszerzonej rzeczywistości z elementami wirtualnymi. Użytkownicy mogą oglądać filmy, słuchać muzyki, pracować, korzystać z mediów społecznościowych czy nawigacji. Wszystko w futurystycznie wyglądających okularach. Koszt urządzenia robi wrażenie: za Apple Vision Pro należy zapłacić 3499 dol., czyli ok. 14137 zł.
Podobne
Apple Vision Pro tworzy pierwsze problemy
TikTok i X zostały zalane nagraniami i zdjęciami pierwszych użytkowników Apple Vision Pro. Łączy ich jedno - gogle przypominające rozwiązanie z filmu science fiction. Zwolennicy teorii spiskowych zauważyli, że twórcy serialu "Simpsonowie" przewidzieli pojawienie się gogli VR już w 2016 r.
Apple Vision Pro jest zagrożeniem bezpieczeństwa?
Nowy produkt Apple stworzył już pierwsze problemy. Mężczyzna kierujący Teslą został zatrzymany przez policję na autostradzie po tym, jak prowadził w Vision Pro. Nagranie udostępnione przez kierowcę o pseudonimie Dante ukazuje, jak najpierw prowadzi on auto, a następnie stoi na parkingu. W tle widać światła samochodu policyjnego. Nie wiadomo, czy zatrzymanie zakończyło się mandatem.
Nagranie Dantego rozpoczęło dyskusję na temat bezpieczeństwa w goglach VR. Wiele osób uważa, że powinno powstać prawo zakazujące prowadzenia pojazdu w tego typu urządzeniach. Internauci porównują także prowadzenie samochodu w Vision Pro do sceny z filmu "Wall-E", w którym ludzie podróżują w specjalnych pojazdach, mając przed sobą ekran do sterowania.
Popularne
- Mężczyzna wyrwał chłopcu czapkę, którą ten dostał od tenisisty. Fejkowe oświadczenie lata po X
- McDonald's przywraca kultowe produkty. Klasyki wracają już wkrótce!
- Nowy obrzydliwy trend. Szon Patrol ruszył na polowanie
- Rodzice Lily Phillips szczerze o córce. Nie powstrzymali łez
- Wyrzuciła go z hotelu. Reakcja Karoliny z DRE$$CODE na piosenkę Eryka Moczko
- Nostalgiczny finish wakacji. Highlightsy Santander Letnie Brzmienia 2025 [RELACJA]
- Uczniowie załamani planami lekcji. Szkoła do późnego wieczoru?
- Szokujące słowa księdza. W małżeństwie "pod groźbą grzechu nie można odmówić współżycia"
- Sabrina Carpenter - nie(typowy) breakup album. Villain rymuje się z...? Recenzja "Man's Best Friend"