Nowy iphone przegrzewa się i pęka pod naciskiem palców

Nowy iPhone rozpada się w rękach. To dopiero początek jego zalet

Źródło zdjęć: © canva / canva
Weronika Paliczka,
30.09.2023 10:00

Od premiery nowego iPhone minął nieco ponad tydzień, a już pojawiają się pierwsze kontrowersje związane z telefonem. Urządzenie za kilka tysięcy złotych rozpada się pod nieco mocniejszym naciskiem dłoni. Czy może być gorzej?

Najnowsze dzieło Apple, iPhone 15 Pro, dostępne jest na rynku od 22 września 2023 r. Wystarczyło osiem dni, aby wzbudzić złość konsumentów i śmiech internautów. Powód? Nowy iPhone rozpada się w dłoniach.

trwa ładowanie posta...

Wytrzymałość to nie jedyna wada telefonu

To, że można rozbić tył telefonu za pomocą własnych dłoni może zadziwiać. Jeśli jednak ktoś odczuwa potrzebę zostania Hulkiem, taka opcja może być idealna, żeby podbudować ego. Czy jednak warto testować siłę na urządzeniu, którego cena zaczyna się od 5999 zł?

Jak wynika z testów umieszczonych na YouTube, iPhone 15 Pro Max nie należy do najbardziej wytrzymałych. Tytanowe części pokryte są powłoką, którą z łatwością można zadrapać.

Be gentle with Apples new Titanium iPhone 15 Pro Max ... Yikes!

Fani wysokich temperatur będą zachwyceni

Najnowszy iPhone 15 Pro Max to nie tylko telefon. Może pełnić także funkcję termofora. Użytkownicy urządzenia zwracają uwagę przegrzewanie. iPhone 15 Pro osiąga temperatury, które nie pozwalają na trzymanie go w dłoni. Jak wynika z testów przeprowadzonych przez The Wall Street Journal iPhone 15 Pro Max osiągnął temperaturę 40,5 stopni Celsjusza podczas ładowania oraz 44,4 stopni podczas ładowania i wykonywania intensywnych zadań.

trwa ładowanie posta...

Użytkownicy iPhone dzielą się w internecie odczytami temperatur ich telefonów. Na X (Twitterze) pojawiają się kolejne filmiki udowadniające, że przegrzewanie się urządzenia nie jest wyłącznie kwestią jednostkową. Pozostaje więc pytanie: czy warto wydawać od 6 tys. zł do nawet 9,6 tys. zł?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1