Mężczyzna zabił żonę i pociął jej ciało na kawałki

Zabił żonę i pociął jej ciało na kawałki. Usłyszał wyrok

Źródło zdjęć: © Lincolnshire Police / Lincolnshire Police
Natalia Witulska,
09.04.2024 14:14

Nicholas Metson to 28-letni mężczyzna mieszkający w angielskim mieście Lincoln. W poniedziałek 8 kwietnia usłyszał wyrok w sprawie. Był oskarżony o zamordowanie żony, pocięcie jej ciała na kawałki, a także próbę okłamania funkcjonariuszy policji.

Sprawy kryminalne, w których mamy do czynienia z morderstwem zawsze sprawiają, że wszystkie włosy na ciele stają nam dęba. Zdarzają się jednak historie, które dosłownie mrożą krew w żyłach w momencie, w których o nich słyszymy. Do takich bez wątpienia należy zbrodnia, która miała miejsce w marcu 2023 r.Anglii, dokładnie w mieście Lincoln. Nikt nie spodziewał się, że 28-letni Nicholas Metson okaże się potworem bez serca, który nie zna umiaru.

Młody mężczyzna, który na co dzień tworzył związek ze swoją 26-letnią żoną, usłyszał wyrok. W poniedziałek 8 kwietnia angielski sąd skazał go na dożywotni pobyt w więzieniu i dodatkowo wielokrotnie nazwał Nicholasa Metsona bestią oraz potworem. Mieszkaniec Wielkiej Brytanii o zwolnienie warunkowe będzie mógł ubiegać się dopiero po 19 latach, które spędzi za kratami.

Nicholas Metson zabił żonę i pociął jej ciało na 224 kawałki

Wiosną 2023 r. rodzina 26-letniej Holly Bramley zaczęła się niepokoić. Udali się na policję, a tam zgłosili zaginięcie dziewczyny. Nikt nie miał z nią bowiem kontaktu od ponad tygodnia. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami od razu zasugerowali, aby ci porozmawiali z mężem zaginionej, 28-letnim Nicholasem. Powiedzieli, że nie ufają mu, gdy ten opowiada, że nie wie, gdzie jest jego żona.

ZETKACPER: CHCĘ ZOSTAĆ POLITYKIEM!

Policjanci udali się do mieszkania mężczyzny. Ten powiedział, że nie wie, gdzie jest jego żona. Twierdził, że opuściła mieszkanie z opiekunami osób z problemami psychicznymi. Funkcjonariuszy zastanowił jednak silny zapach środa odkażającego, który wydobywał się z domu. Po przeszukaniu mieszkania policjanci odkryli piłę, zakrwawioną pościel, a także fragmenty ciała kobiety ukryte w różnych miejscach, włączając w to spiżarnię. Niektóre części ciała nigdy nie zostały odnalezione, w tym serce.

Przeciw 28-latkowi znaleziono również inne dowody. Należały do nich nagrania z kamer, na których widać, jak wynosi worki ze zwłokami, a także jego historia wyszukiwania w internecie. Według Sky News mężczyzna wpisywał w Google hasła: "jak pozbyć się ciała?" i "jakie świadczenia można otrzymać po śmierci żony?". Podczas jednej z rozpraw przyznał się do winy. Powiedział, że pociął ciało kobiety na 224 kawałki. Okazało się, że zapłacił przyjacielowi, aby ten pomógł mu pozbyć się ich części.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
gosia,zgłoś
potwór... straszne
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się