Ubrania sprzedają co godzinę? Sklep odstrasza klientów

Ubrania sprzedają co godzinę? Sklep odstrasza klientów

Źródło zdjęć: © Canva
Oliwia Ruta,
24.04.2024 21:00

Pewna tikokerka podzieliła się z internautami szokującą historią. Kobieta opowiedziała o ostatniej sytuacji, jakiej doświadczyła w jednej z sieciówek. Pracownica sklepu nie chciała sprzedać jej towaru. Powiedziała, że będzie to możliwe dopiero o pełnej godzinie. Czy Zara wprowadziła nowy system, który odstrasza klientów?

Zara to jedna z największych międzynarodowych firm odzieżowych. Sieć sklepów należy do grupy Inditex, która rozprowadza towar po całym świecie. Dzięki temu marka może funkcjonować w ogromnej ilości państw. Sklep zapewnia, że "klient jest w centrum naszego unikatowego modelu biznesowego, który obejmuje projektowanie, dystrybucję i sprzedaż w naszej sieci sklepów".

trwa ładowanie posta...

Niestety okazuje się, że klient nie zawsze jest w wyżej wspomnianym centrum "unikatowego modelu biznesowego" Zary. Pewna tiktokerka bardzo zawiodła się na sieciówce.

Zara nie chce sprzedać ubrań?

Na TikToku pojawił się filmik, na którym influencerka o pseudonimie "alekks_andra", skarży się na pracowników Zary. Kobieta opowiedziała sytuację, która spotkała ją ostatnio w jednym z warszawskich punktów.

trwa ładowanie posta...

Tiktokerka relacjonuje, że pojechała do sklepu, aby kupić buty. Wcześniej sprawdziła w aplikacji, czy model jest dostępny w danym punkcie. Po przyjeździe pracowniczka oznajmiła jej, że towar będzie mogła kupić dopiero o pełnej godzinie, ponieważ to właśnie wtedy schodzą do magazynu uzupełnić braki. Influencerka zaskoczona nową zasadą wyszła ze sklepu i skontaktowała się z biurem obsługi klienta. Tam dowiedziała się, że sytuacja nie powinna mieć miejsca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

MACIEK PISKORZ: To ja jestem czynnikiem DRAMY wśród ILUZJONISTÓW

Internauci trzymają stronę sklepu?

Do dyskusji włączyło się wielu pracowników sieciówek. Większość z nich zaznacz, że droga do magazynu bywa naprawdę długa. Internauci również uspokajają zezłoszczoną tiktokerkę: "Ale nie rozumiesz, że może magazyn nie jest 'na zapleczu'? Może nie może zostawić sklepu i iść po te buty teraz", "Więcej cierpliwości kochana i wyrozumiałości dla pracowników pracujących fizycznie", "To jest definitywny brak zrozumienia jak funkcjonuje sklep i ludzie na nim pracujący. Magazyny w większości przypadków nie znajdują się przy sklepach, a wręcz w takiej odległości, że przejście tam kilka jak nie kilkanaście minut".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3