Zasłynęła dzięki wielkim stopom? "Moje stopy to kajaki"

Zasłynęła dzięki wielkim stopom? "Moje stopy to kajaki"

Źródło zdjęć: © TikTok
Oliwia Ruta,
24.04.2024 20:00

Pewna tiktokerka postanowiła pochwalić się swoimi wielkimi stopami. Zakłada ogromne buty i pozuje przed kamerą. Jej nagrania robią viralowe zasięgi. Czy wielkie stopy to klucz do sukcesu? Jak potoczy się jej kariera na TikToku?

Przeciętny rozmiar kobiecej stopy może różnić się w zależności od regionu i populacji. W większości miejsc na świecie oscyluje jednak między 3641 w europejskim systemie rozmiarów butów, co odpowiada rozmiarom 6 do 10Stanach Zjednoczonych. Oczywiście istnieją również kobiety, których stopy nie mieszczą się w standardowych ramach. Te nierzadko mają problem, aby znaleźć pasujące obuwie.

Ważne, aby pamiętać, że rozmiary stóp mogą różnić się nie tylko między poszczególnymi ludźmi, ale także między lewą a prawą u tej samej osoby. Dlatego dobór odpowiednich butów wymaga zazwyczaj pomiaru długości i szerokości obu stóp. W przypadku znacznych różnic, spora część osób decyduje się na obuwie wykonywane na zamówienie.

Tiktokerka zasłynęła dzięki wielkim stopom?

Nikola, w internecie działająca pod pseudonimem "n.ikola_", to tiktokerka, która wybiła się dzięki swoim ogromnym stopom. Wszystko zaczęło się od nagrania popularnego trendu, w którym wyznaje: "Często pytacie się mnie - 'Natalia, jak to jest mieć takie małe stópki?'. A skąd ja niby mam to wiedzieć? Po pierwsze nie jestem Natalia, tylko Nikola, a po drugie moje stopy to kajaki". Na koniec pokazała swoje pokaźne stopy.

trwa ładowanie posta...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rodzice nie mogli tego zrozumieć". Way of blonde i Maschines planują dziecko

Internauci nie wierzą tiktokerce?

Natalia postanowiła kontynuować tworzenie kontentu opartego na jej stopach. Jej filmiki, w których prezentuje ogromne buty zdobywają viralowe zasięgi. Najpopularniejsze nagranie przebiło barierę 2 mln wyświetleń oraz 90 tys. polubień.

trwa ładowanie posta...

Internauci nie wierzą tiktokerce. Zarzucają jej, że ubiera za duże buty, aby jej stopy wyglądały na większe: "przecież te są buty jej męża", "Ile rozmiarów za duże?", "przecież to są płetwy, a nie buty", "Czy ja dobrze usłyszałam? Rozmiar 50?", "haha, prank się udał", "ta, a ja mam rozmiar 60", "dobry żaty, widać, że za duże".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0