Tiktoker zobaczył palety w Biedronce

Klient zobaczył palety w Biedronce. Nagle coś w nim pękło

Źródło zdjęć: © TikTok
Oliwia Ruta,
19.03.2024 16:15

Pewien tiktoker nagrał filmik prosto z Biedronki. Mężczyzna chciał zasygnalizować, że bałagan na sklepie przeszkadza w robieniu zakupów. Pracowniczka sklepu go okrzyczała i nie rozwiązała problemu. Czy prześmiewczy filmik odnosi się do realnych przeszkód?

Biedronka to sieć supermarketów, której właścicielem jest portugalska firma Jeronimo Martins. Pierwszy sklep na terenie Polski powstał w 1995 r. w Pabianicach. Nad wszystkim czuwał Jerzy Lubiana - polski przedsiębiorca.

Z początku Biedronka w Polsce miała zaledwie kilka punktów. Dopiero później sieć się rozrosła na większą skalę. Obecnie na terenie naszego kraju znajduje się ok. 6 tys. lokali portugalskiego dyskontu. Biedronka stała się jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek w polskim handlu.

Klienci skarżą się na bałagan w sklepach Biedronka

Od pewnego czasu coraz więcej klientów skarży się na bałagan w sklepach sieci Biedronka. Internauci najczęściej punktują nierozpakowane palety czy roztargnioną obsługę. Dodatkowo na zły PR firmy wpływają ostatnie dramy z Lidlem - walka na paragony oraz publiczne umniejszanie konkurencyjnej marce. Niektórzy mają również dość ciągłych SMSów z promocjami, które Biedronka wysyła niemalże codziennie.

trwa ładowanie posta...

Dominik Jaxu Jax bierze sprawy w swoje ręce

Dominik Jaxu Jax to polski influencer. Mężczyzna działa głównie na TikToku oraz Instagramie, gdzie nagrywa lifestyle'owe treści. Można go również znać z programu "Love Never Lies", w którym występuje. Tiktoker spróbował swoich sił we freak fightcie. Jakiś czas temu dołączył do federacji Fame MMA.

trwa ładowanie posta...

18 marca influencer opublikował na TikToku prześmiewczy filmik. Mężczyzna poszedł do Biedronki i chciał kupić karmę dla psa. Niestety dostęp do niej był mocno utrudniony, wręcz niemożliwy. Na drodze do produktu stała ogromna paleta z nierozpakowanym towarem. Dominik poszedł do magazynu i poprosił o wózek do przewożenia ładunków. Następnie dla żartu wziął go i udał się w stronę palety. Zatrzymała go jedna z pracownic, która go okrzyczała i zabroniła używać wózka. Sama również nie była w stanie przesunąć palety, więc nie rozwiązała problemu tiktokera.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Influencerzy którzy przekroczyli granicę. Kolega Ignacy: Ja bym tego nie nagrał

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 15
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 23
Sonia,zgłoś
żenada. Kochany weź się lepiej do normalnej pracy, a nie przeszkadzasz innym ludziom, którzy zarabiają na życie. Poza tym jest paragraf na udostępnianie czyjejś facjaty bez zgody. Dramat
Odpowiedz
1Zgadzam się6Nie zgadzam się
PSS Społem,zgłoś
Tesco może być?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Lukasz,zgłoś
Dominiku Jaxu marny z ciebie influencer skoro musisz swoje zakupy nagrywać żeby prosić się o sławę Po drugie jak byś pomyślał to byś kupił karmę ale myślenie boli. Rada : jak nie uda ci się że sławą to zatrudnij się do prawdziwej pracy to udowodnisz pewnie że żadna paleta nie stanie ci na drodze biedaku.
Odpowiedz
13Zgadzam się4Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 14