Najjjka szokuje na platformie X

Szok i niedowierzanie. Najjjka broni osób LGBT

Źródło zdjęć: © Instagram - Najjjka / Instagram
Natalia Witulska,
16.05.2024 17:45

Natalia Ruś "Najjjka" bez wątpienia zaskoczyła wiele osób w mediach społecznościowych. W środę 15 maja na platformie X odpowiedziała na wpis jednego z internautów. Napisała o miłości dla wszystkich ludzi i stwierdziła, że homofobia nie jest powodem do dumy.

W środę 15 maja ukazały się badania mówiące o tolerancji. Niestety, po raz kolejny okazało się, że Polska jest najbardziej homofobicznym krajem w całej Unii Europejskiej. Mimo edukowania oraz tłumaczenia, kim są osoby nieheteronormatywne, nic w naszym państwie się nie zmienia. Polakom daleko od bycia tolerancyjnym krajem. Jeden prawicowy użytkownik platformy X bardzo się z tego faktu ucieszył. Jego wpis skomentowała Natalia Ruś "Najjjka".

Natalia Ruś, działająca w mediach społecznościowych jako "Najjjka", to polska youtuberka, tiktokerka oraz katolicka influencerka. W internecie zajmuje się pokazywaniem, jak powinien żyć prawdziwy chrześcijanin. Tłumaczy, jak należy interpretować Biblię oraz co jest grzechem, a co nie. Natalia Ruś ma bardzo konserwatywne oraz skrajnie prawicowe poglądy. Otwarcie wspiera partię polityczną Konfederację, sprzeciwia się aborcji, in vitro oraz szczepieniom na Covid.

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Najjjka pisze o tolerancji i miłości

Natalia Ruś "Najjjka" największą sławę zyskała przez kontrowersyjne zdania, które wypowiadała w mediach społecznościowych. Na platformie YouTube oraz na TikToku nagrywała filmy, w których mówiła, że wojna na Ukrainie jest karą za grzechy ludzkie. Według niej Bóg zesłał na człowieka konflikty zbrojne przez kolorowość oraz Sodomę i Gomorę. Wielokrotnie krytykowała związki jednopłciowe, podkreślając, że nie jest to zgodne z wolą Boga.

trwa ładowanie posta...

Szokiem więc dla wielu użytkowników mediów społecznościowych było to, co Najjjka napisała w mediach społecznościowych. Na platformie X skomentowała kwestię tego, że Polska jest najbardziej homofobicznym krajem w Unii Europejskiej. Według dziewczyny nie mamy powodu do dumy. Najjjka podkreśliła, że szacunek należy się wszystkim, bez względu na orientację.

"Totalnie szczerze pytam - czy mamy być z czegoś takiego dumni? Dla mnie brak szacunku względem człowieka jest zły, jedyne czego nie powinniśmy tolerować to demoralizacji i czynów, które są grzechem. Mamy kochać ludzi" - napisała na platformie X Natalia Ruś "Najjjka".

Najjjka pisze o tolerancji dla osób LGBT
Najjjka pisze o tolerancji dla osób LGBT (Najjjka , X)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Kato-co? Serio?
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
John Kramer,zgłoś
Gratulacje najjjka. Zaczęłaś szanować innych ludzi. Ciesz się każdym dniem życia jakby miało być ostatnim.
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się