Najjjka grzmi na X

Najjjka krytykuje społeczeństwo. Pisze o "abortowanych dzieciach"

Źródło zdjęć: © Instagram - Najjjka / Instagram
Natalia Witulska,
01.05.2024 20:00

W środę 1 maja Natalia Ruś "Najjjka" udostępniła wpis w mediach społecznościowych. Katoiflcuencerka podzieliła się z obserwatorami i obserwatorkami przemyśleniami dotyczącymi społeczeństwa. Nie podoba jej się, w jaki sposób ludzie podchodzą do innych.

Natalia Ruś, działająca pod pseudonimem "Najjjka", to influencerka, youtuberka i tiktokerka. Swój kontent opiera na opowiadaniu, w jaki sposób żyć zgodnie z przykazaniami bożymi, a także o tym, jak być dobrym katolikiem. W sieci zasłynęła jednak ze swoich kontrowersyjnych oraz dość radykalnych wypowiedzi. Natalia jednocześnie potrafi powiedzieć, że kocha wszystkich ludzi, a następnie stwierdzić, że wojny na świecie są odpowiedzią Boga za kolorowość, społeczność LGBT oraz Sodomę i Gomorę.

Zdarza się, że Najjjka za swoje wypowiedzi jest krytykowana przez samych przedstawicieli Kościoła. Gdy na TikToku stwierdziła, że kobieta w ciąży nie może uprawiać seksu, ponieważ jest to zagrożeniem dla duszy dziecka, ks. Sebastian Picur nagrał tiktoka, w którym wytłumaczył, dlaczego dziewczyna nie ma racji. W momencie duchowni nie zgadzają się z podejściem Natalii do życia, ta otwarcie mówi, że po prostu wypierają się Jezusa i utrzymuje, że wszystko, co głosi, przeczytała w Biblii.

Najjjka o podejściu ludzi do zwierząt

W poniedziałek 1 maja Natalia Ruś "Najjjka" udostępniła wpis w mediach społecznościowych. Na platformie X skomentowała podejście ludzi do innych osób oraz zwierząt. Katolickiej influencerce nie podoba się, że coraz częściej jako społeczeństwo traktujemy swoje pupile lepiej, niż, jak to napisała, "bliźniego". Nie zabrakło również nawiązania do aborcji, której Natalia jest otwartą przeciwniczką.

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

"LUDZIE BARDZIEJ DBAJĄ O ZWIERZĘTA NIŻ O INNEGO CZŁOWIEKA. Wiele osób dla zwierząt robi groby, natomiast abortowane dzieci są traktowane, jak 'odpady medyczne'. Bardziej walczy się teraz o prawa zwierząt niż prawa ludzi. O nasze pupile trzeba dbać i dobrze je traktować, ale dbanie o bliźniego jest ważniejsze" - napisała Natalia w mediach społecznościowych.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 14
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
trzeźwy,zgłoś
Jakoś nie martwi się o los narodzonych w rodzinach patologicznych, z wielkimi problemami zdrowotnymi, zrodzonymi w wyniku gwałtu czy mające za ojców księży.
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Mat z gimnazjum,zgłoś
Na świecie jest miejsce dla każdego stworzenia boskiego , nawet tego najbardziej prymitywnego .
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się