Najjjka napisała wiersz o seksie

Najjjka: nie mam obsesji na punkcie seksu. Też Najjjka: pisze wiersz o seksie

Źródło zdjęć: © Instagram - Najjjka / Instagram
Natalia Witulska,
10.07.2024 18:15

Natalia Ruś "Najjjka" w polskich mediach społecznościowych oficjalnie stała się memem. Katolicka influencerka robi wszystko, aby większość jej wypowiedzi dotyczyła seksu, jednocześnie podkreślając, że wcale tak nie jest. Tym razem napisała wiersz. Na jaki temat? Niespodzianki nie będzie.

Natalia Ruś to katolicka influencerka, tiktokerka oraz youtuberka. W mediach społecznościowych zajmuje się opowiteadaniem, jak powinien żyć prawdziwy chrześcijanin. Skupia się głównie na temacie seksu, chociaż ona sama woli mówić, że nawiązuje do czystości. Przez to, jak często, zupełnie z własnej woli oraz niepytana przez nikogo, mówi na TikToku oraz platformie X o sypianiu z partnerem, stała się po prostu memem. Ludzie śmieją się, że nie ma bardziej zafiksowanej osoby na temat seksu niż Natalia.

Żarty oraz memy na temat Najjjki bez wątpienia szybko się nie skończą. Wszystko dlatego, że w środę 10 lipca Natalia pochwaliła się wierszem, który napisała. Jego treść udostępniła na platformie X. Nikt nie powinien być zdziwiony, gdy napiszemy, że najnowsza poezja influencerki dotyczy seksu przedmałżeńskiego. Nie wiadomo, czy Natalia robi to specjalnie, aby o niej mówiono, czy naprawdę temat czystości siedzi w jej głowie przez większość czasu.

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Najjjka napisała wiersz o seksie przedmałżeńskim

Nie jest tajemnicą, że Najjjka ma 25 lat i jest dziewicą. Nie ma w tym nic złego. Dziewczyna chce pójść do łóżka ze swoim mężem. Dziwne jest jednak, że jako katolicka influencerka, która podkreśla, jak bardzo nowoczesne media są wyuzdane, sama nie może przestać mówić o seksie. Wielokrotnie udostępniała filmy na TikToku, w których opowiadała o seksie oralnym, analnym czy pozycjach łóżkowych. Internauci śmieją się, że nie wiadomo, skąd Natalia ma tak szeroką wiedzę na temat, przed którym ostrzega.

Najjjka po raz kolejny nawiązała do seksumediach społecznościowych. Tym razem napisała wiersz, w którym możemy przeczytać, jak złe, gorszące oraz niepotrzebne jest decydowanie się na pójście z kimś do łóżka przed zawarciem związku małżeńskiego. Przedstawiamy "Współczesny s3ks" by Natalia Ruś. Zachęcamy do dzielenia się z przemyśleniami na temat wiersza.

Najjjka napisała wiersz o seksie
Najjjka napisała wiersz o seksie (Najjjka , X)

"Relacje stają się puste

właśnie przez niego.

Ludzie uważają, że to głębia,

a tak naprawdę to ogromna płytkość i pustka.

Wierzą w miłość

tam gdzie żądza i grzech.

Wierzą w bliskość

tam gdzie egoizm i pycha.

Mowa tu o s3ksie,

który przed małżeństwem jest przeciwieństwem miłości.

Całe relacje przez niego są zniszczone,

a serca poranione.

Tam gdzie nie ma czystości,

tam zatracenie".


trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0