Najjjka grzmi w mediach społecznościowych

Najjjka grzmi w mediach społecznościowych. Narzeka na kobiety

Źródło zdjęć: © Instagram - Najjjka / Instagram
Natalia Witulska,
11.05.2024 12:00

W sobotę 11 maja Natalia Ruś "Najjjka" udostępniła wpis w mediach społecznościowych. Katolicka influencerka postanowiła ponarzekać na nowoczesne kobiety. Dziewczyna ubolewa, że nowoczesne panie nie szanują swojego ciała, co łamie jej serce.

Natalia Ruś, działająca w sieci jako "Najjjka", to polska katoinfluencerka, youtuberka oraz tiktokerka. Największą sławę zyskała przez swoje kontrowersyjne wypowiedzi. Gdy Polskę obeszła informacja, że życie straciła Izabela z Pszczyny, ponieważ lekarze nie chcieli wykonać aborcji, Natalia stwierdziła, "bardzo dobrze, że tak się stało, bo mimo wszystko ludzie mają decydować o tym, które dziecko przeżyje, a które nie".

Najjjka otwarcie sprzeciwia się in-vitro, aborcji, szczepieniom przeciwko Covid-19, a także społeczności LGBT. Gdy wybuchła wojna na Ukrainie, w mediach społecznościowych stwierdziła, że jest to kara za to, że ludzie pozwalają na kolorowość oraz żyją jak w Sodomie i Gomorze. Natalia wspiera skrajnie prawicową partię Konfederację, twierdząc, że to jedyna opcja polityczna, która dba o prawdziwych Polaków. Najjjka swój kontent w internecie opiera na mówieniu o tym, jak żyć jak dobry katolik.

Najjjka narzeka na kobiety w mediach społecznościowych

Natalia Ruś regularnie udostępnia wpisy w mediach społecznościowych, w których narzeka na czasy, w których przyszło jej żyć. Uważa, że świat zmierza w złą stronę. Wielokrotnie przestrzegała ludzi, mówiąc, że "najgorsze przed nami". Nieraz pisała też o tym, że "to już czas, aby otworzyć oczy". Nigdy co prawda nie sprecyzowała, czego dokładnie należy się obawiać, albo co nam grozi. Jej obserwatorom zostają jedynie domysły. W sobotę 11 maja wzięła na celownik kobiety.

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Natalia Ruś uważa, że prawdziwa kobieta powinna ubierać się skromnie oraz z klasą. Według niej krótkie spódniczki oraz sukienki nie powinny znajdować się w szafach płci pięknej. Nie podoba jej się również, jak influencerki dodają w mediach społecznościowych zdjęciach w bikini, nawet jeśli znajdują się na plaży albo są na wakacjach.

"KOBIETY CORAZ BARDZIEJ NIE SZANUJĄ SWOJEGO CIAŁA. Zakładają jak najmniej ubrań, aby zwrócić uwagę innych. Ubierają się po prostu wulgarnie. Mnie jako kobiecie serce pęka widząc to. Uważam, że można ubrać się skromnie, elegancko i kobieco bez odkrywania 'swoich atutów'" - czytamy w mediach społecznościowych Natalii.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 10
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
ARCTOS,zgłoś
Biedna, pokręcona kobieta. Jakim prawem może narzucać innym swój styl życia i bycia? To potrafią tylko katolicy.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Andy,zgłoś
Głupich nie sieja …
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Królowe życia,zgłoś
Ludzie wolą patoinfluecerki.
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 6